Czas, w którym się znajdujemy. Sytuacja w Kościołach. Przekaz z dnia 14.05.2020 roku.

Chcę się z Wami podzielić, co pokazał i powiedział mi Dobry Bóg w duszy.

Chodzi o to, w jakim czasie się znajdujemy.

1. Czas oczekiwania.
2. Przyjście Jezusa Chrystusa, zburzenie murów.

Co do pierwszego.
Tak jak wydano dekret cesarki rzymskiego Cesarza o wpisie ludności żydowskiej, aby cesarz rzymski policzył ludność żydowską, tak robią teraz.
Gdy Najświętsza Matka Boża była brzemienna, musieli udać się do Betlejem, skąd pochodził Święty Józef, aby wypełnić nakaz rzymski i aby przede wszystkim wypełniło się proroctwo, pochodzenia Jezusa Chrystusa.
Tak dziś nastąpił nakaz podliczania, gdyż każdy kto wchodzi do Kościoła musi podpisać się na liście.
A to po to jest, aby policzyć barany i owce, aby je ścigać i zapieczętować.
To samo było, robiono przed i w trakcie II WOJNY ŚWIATOWEJ, gdzie liczono ludzi pochodzenia żydowskiego.
I oddzielić ich od społeczeństwa.

Co do drugiego punktu.
Tak jak Kapłani Świątyni Jerozolimskiej obawiali się o zniszczenie i zabranie im pozwolenia działalności kapłańskiej oraz o zakaz odprawiania Ofiar całopalnych, tak dziś kapłani postępują podobnie wobec ludności.
To wszystko to są widoczne znaki rychłego przyjścia Chrystusa, Jezusa Chrystusa, który przyjdzie w Chwale Boga Ojca Żywego i Jedynego.

Komentarze

Po otrzymaniu orędzia od Pani Katarzyny, sprawdziłam jedną stronę w internecie, która jest potwierdzeniem otrzymanego przekazu.
http://www.pmkduesseldorf.de/
Kolejny link potwierdzający to z archidiecezji Monachium, w którym to opisują środki ostrożności podczas Mszy św., ograniczenie śpiewu, itp., itd. I uwaga, aby uczestniczyć we Mszy św. należy wcześniej zarejestrować się! https://www.erzbistum-muenchen.de/gottesdienste-muenchen-innenstadt

Popularne posty