Przekaz do Małgorzaty 27 Maja, 2022 r| ZAOPATRZCIE SIĘ W WODĘ EGZORCYZMOWANĄ...

DROGIE DZIECI JUŻ OD DZISIAJ ZABEZPIECZCIE SIĘ PRZED NASTĘPNĄ ZARAZĄ.
TA ZARAZA MIAŁA PRZYJŚĆ PÓŹNIEJ ALE ONI WSZYSTKO PRZYŚPIESZAJĄ ABY JAK NAJPRĘDZEJ WASZA POPULACJA SIĘ ZMNIEJSZYŁA I ABY DZIECI BOŻE OZNAKOWAĆ ZNAKIEM BESTII. WIELU Z WAS NAWET TYCH ZASZCZEPIONYCH ZROZUMIAŁO, ŻE NAGLE TA ZARAZA KORONAWIRUSA STAŁA SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ MAŁO ZNACZĄCA I MAŁO GROŹNA.
DLATEGO NIE MA JUŻ TEJ ZMASOWANEJ AKCJI SZCZEPIENIA PRZECIWKO TEJ PIERWSZEJ ZARAZIE.
WSZYSTKO TO MINĘŁO I JAKBY ROZPŁYNĘŁO SIĘ BEZ ŚLADU W DNIU WYBUCHU WOJNY NA UKRAINIE.
KTO MĄDRY TEN ROZPOZNAŁ, ŻE CHOROBA ISTNIAŁA LECZ NIE BYŁA AŻ TAKIM ZAGROŻENIEM JAK JĄ PRZEDSTAWIANO. BYŁ NA NIĄ LEK LECZ NIM NIE LECZONO CHORYCH LECZ CZĘSTO HOSPITALIZACJA POWODOWAŁA TYLKO DOPROWADZANIE W WIĘKSZOŚCI DO ŚMIERCI MOICH DZIECI BEZ WŁAŚCIWEJ POMOCY.
GDY MOŻNI TEGO ŚWIATA ZORIENTOWALI SIĘ, ŻE WY TO ROZPOZNALIŚCIE BĘDĄ TERAZ CHCIELI WAM PRZEDSTAWIĆ DRUGĄ ZARAZĘ. NIE BĘDĄ WAM PROPONOWALI SZCZEPIEŃ BO ZROZUMIELI, ŻE WY BYŚCIE TEGO NIE ZAAKCEPTOWALI I NIE PRZYJĘLI. CHOROWAĆ BĘDĄ NA TĄ ZARAZĘ LUDZIE ZASZCZEPIENI ALE BĘDĄ ZARAŻAĆ TEŻ LUDZI NIEZASZCZEPIONYCH.
DLATEGO MOJE DZIECI PRZYGOTUJCIE SIĘ W TEN OTO SPOSÓB:
NADAL UŻYWAJCIE WODY EGZORCYZMOWANEJ LUB POŚWIĘCONEJ PIJĄC JĄ WEWNĘTRZNIE , CODZIENNIE JEDEN MAŁY ŁYK I ŻEGNAJĄC SIĘ WYPOWIADAJCIE Z WIARĄ: ”NIECH MOC TEJ ŚWIĘCONEJ WODY OCHRANIA MNIE OD WSZELKIEJ ZARAZY I CHOROBY„. UCZYŃCIE ZNAK KRZYŻA W CZASIE JEJ SPOŻYCIA.
STOSUJCIE DODATKOWO OLEJEK ŚW. SAMARYTANINA CZYNIĄC RÓWNIEŻ ZNAK KRZYŻA NA CZOLE WYPOWIADAJĄC SŁOWA: ”TY MATKO BOŻA , PRZENAJŚWIĘTSZA DZIEWICO OSŁANIAJ MNIE TYM OLEJEM OD WSZELKIEJ ZARAZY I CHOROBY I UPRASZAJ ŁASKĘ ZDROWIA U TWOJEGO JEDNORODZONEGO SYNA JEZUSA CHRYSTUSA”.

WTEDY DZIECI BĘDZIECIE OCHRONIONE OD TEJ ZARAZY MAŁPIEJ OSPY ORAZ INNYCH ZARAZ. STOSUJCIE TO CODZIENNIE PRZED OPUSZCZENIEM WASZYCH DOMOSTW. (gdy jedna osoba z domowników powraca do domu to Ci co pozostali również muszą być zabezpieczeni).
MOJE DZIECI BĘDĄ CIERPIEĆ BO NIEWINNIE BĘDĄ ZAMYKANE W SWOICH DOMACH NA DŁUGIE TYGODNIE. A DZIECI ZASZCZEPIONE, KTÓRE NIEROZWAŻNIE PRZYJĘŁY SZCZEPIONKI Z TĄ ZARAZĄ MUSZĄ PROSIĆ BOGA OJCA W TRÓJCY ŚW JEDYNEGO O JAK NAJSZYBSZE WYRUGOWANIE TEJ TRUCIZNY Z WASZEGO ORGANIZMU.
MUSICIE ODMAWIAĆ CODZIENNIE LITANIĘ DO NAJDROŻSZEJ KRWI CHRYSTUSA I PRZED MODLITWĄ WYMIENIAĆ TĄ INTENCJĘ ABY TA TRUCIZNA ZOSTAŁA USUNIĘTA W SPOSÓB CUDOWNY Z WASZEGO ORGANIZMU. PO LITANII ODMAWIAJCIE DZIECI DZIESIĄTKĘ RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO ” CUD W KANIE GALILEJSKIEJ ” PROSZĄC O TEN WIELKI DAR DLA WASZEGO ZDROWIA. STOSUJCIE RÓWNIEŻ WODĘ EGZORCYZMOWANĄ, ŚWIĘCONĄ I OLEJEK ŚW SAMARYTANINA JAK WAM PRZEKAZAŁEM WCZEŚNIEJ.
WSZYSTKO PRZYŚPIESZA I NIC JUŻ SIĘ NIE COFNIE ABYŚCIE ŻYLI TAK JAK WCZEŚNIEJ PRZED PANDEMIĄ.
WOJNA ROZLEJE SIĘ NA CAŁY ŚWIAT W WIELU OGNISKACH ZAPALNYCH BO ZŁY DUCH DOPROWADZA RZĄDZĄCYCH DO TAKICH DECYZJI.
DZIECI WY BĄDŹCIE POKORNE, ROZTROPNE I PRZEKAZUJCIE INNYM DZIECIOM, ŻE PAN BÓG CZYNI CUDA I WASZĄ WŁASNĄ WIARĄ MOŻE WAS ULECZYĆ.
BIADA TYM, KTÓRZY TEGO NIE USŁUCHAJĄ I ZLEKCEWAŻĄ. BĘDZIECIE TERAZ NA SIŁĘ ZAMYKANI W SZPITALACH JEŚLI OKAŻE SIĘ, ŻE MACIE TAKIE OBJAWY TEJ CHOROBY. JEDNI DRUGICH BEDA WYDAWAĆ NA TE ZAMKNIĘCIA I DLATEGO UWAŻAJCIE Z KIM ROZMAWIACIE.
DZISIAJ TYLKO TO CHCIAŁEM WAM POWIEDZIEĆ , BO JEZUS KOCHA SWOJE DZIECI I ROBI TO WCZEŚNIEJ BO NIE MOŻE PATRZEĆ NA WASZE NIEWINNE CIERPIENIA ZADAWANE PRZEZ OPĘTANYCH OPRAWCÓW.
OTWÓRZCIE DRZWI CHRYSTUSOWI A ZAMKNIJCIE SZCZELNIE PRZED WROGAMI KOŚCIOŁA.
JEZUS BŁOGOSŁAWI ŚWIATU I PROSI O WASZĄ UFNOŚĆ I CIERPLIWOŚĆ W REALIZACJI APOKALIPSY.

Uwaga: zachęca się do rozpowszechniania powyższych Przesłań łącznie z tą uwagą oraz źródłem pochodzenia, jednak z zastrzeżeniem do dokonywania samowolnych, jakichkolwiek zmian w treści oraz usuwania fragmentów treści Przesłania. Niech Trójca Święta błogosławi, a Matka Boża strzeże każdej osoby, która z wiarą tego dokona.
Komentarze

Popularne posty