JEZUS MÓWI O POŚCIE.

POST NIE TYLKO PRZYBLIŻA WAS DO ROZKOSZY NIEBA, CZYNIĄC WAS BARDZIEJ WRAŻLIWYMI NA MOJEGO DUCHA, ALE PRZYNOSI TAKŻE WYZWOLENIE DUSZY. 


4 Czerwiec, 2022


[...]

 Nie tylko radziłam sobie z objawami malarii, ale także z problemami żołądkowymi, ponieważ poczułam potrzebę zjedzenia czegokolwiek, ponieważ byłam przyzwyczajona do jedzenia tego samego posiłku w Zambii przez dwa tygodnie. Tej nocy śniło mi się jedzenie, które nie jest dobre, ponieważ to czary, w których poprzez jedzenie, które jesz, umieszczają coś w twoim ciele w duchu lub zachęcają do jedzenia. Więc kiedy budzisz się ze snu, masz ogromny głód jedzenia i wiedziałam o tym, kiedy się obudziłam. Słabo słyszałam, czułam, że Duch Święty mówi: „Ten rodzaj pochodzi z postu i modlitwy”.

 Nie rozeznałam i przed Wieczerzą Pańską postanowiłam zaspokoić swoje pragnienie i zjeść śniadanie, chociaż nawet nie byłam głodna. Po jedzeniu przyszłam na Wieczerzę Pańską i moje czytania były napomnieniem od Pana Psalm 95

 Odpowiedź brzmiała: „Jeśli dzisiaj słyszysz Jego Głos, nie zatwardzajcie serca”.

 Pomyślałam, uh oh. Potem po Wieczerzy Pana wyciągnąłam trzy Remy i jedną przeczytałam: „Szatan rzuca kijami i jak pies biegasz na czworakach”.

Ała, Panie. Od razu wiedziałam, że to Pan kazał mi dzisiaj pościć w celu uzdrowienia z tej choroby i nie słuchałam. Raczej jadłam prosto z rąk szatana, jak pies. Panie wybacz mi, jestem bałaganem.

 Wykorzystałam obietnice biblijne do rozeznania, a on dał jasno do zrozumienia, że ​​chce ze mną porozmawiać, więc stanąłam przed nim i powiedziałam:

 Witaj Panie. Dzień dobry. Myślę, że Rhema była dla mnie — wołałeś mnie za szybko, prawda? I poddałam się mojemu ciału, chociaż nie byłam głodna.

 Jezus zaczął,

 „Tak Umiłowana, żałowałem, że nie odszukałaś Mnie dziś rano, zanim pospieszyłaś się na śniadanie. Wezwałem cię do postu dla twojego dobra i zdrowia twojej duszy. Za każdym razem, gdy od teraz podróżujesz, po powrocie chcę, abyś zrobiła 3-dniowy post, aby wypłukać wiele toksyn i uwolnić się od wszelkich przekleństw, które zostały ci przypisane. I wielu przydzielono ci w Zambii, chociaż nie wiedziałaś. Jak powiedziałem wam dziś rano, ten rodzaj pojawia się poprzez post i modlitwę. Ta klątwa malarii była bardzo celowa, aby cię spowolnić i być przeszkodą w wydarzeniu, które zaplanowałem na ten weekend. Więc widzicie, Umiłowani, potrzebuję, abyście byli pilni i szybko podążali za Moimi podszeptami, zamiast kwestionować, i przyjdźcie do Mnie natychmiast po usłyszeniu czegoś do rozeznania, abyście nie biegali już za kijami, które szatan rzuca w was” [uśmiecha się]  .

 Tak Panie, proszę wybacz mi.

 „Przebaczono ci, Umiłowana. W tym czasie Moje Namaszczenie i Łaska przejdą z Mocą przez ciebie i przez wiele Moich narzeczonych, co będzie wymagało większego poświęcenia i samozaparcia z twojej strony”.

 Ale Panie, jak powiedziała Matka Klara, nie chodzi o to, co robię, aby przeze mnie leczyć lub czynić cuda przeze mnie, robisz to, bo kochasz ludzi i trzeba ich dotykać. Ponieważ mogę zacząć się nadymać z dumy lub łatwo zniechęcać, kiedy nie poszczę, myśląc, że nie przejdziesz przeze mnie, ponieważ nie zaparłam się samej siebie.

 Jezus kontynuował,

 "W jej mądrej radzie jest sens. Chodzi o to, żeby nie polegać na sobie ani nie szukać niczego we własnej prawości. Poruszam się przez Moje wybrane naczynia, ponieważ ludzie rozpaczliwie potrzebują Mojego Dotyku i Mojej Miłości. Kiedy staniesz się dostępny do wykorzystania w ten sposób, przejdę przez ciebie bez względu na to, czy post jest czy nie. A zatem wymaga wiary — aby wszystkie Moje narzeczone żyły wiarą, wychodziły z wiary, wypowiadały Moje Imię przez wiarę tym, którzy są w grzechu i uciskani, i ufają, że ich wybawię. Jest jednak miejsce, do którego wzywam ciebie i wszystkie Moje narzeczone — miejsce, w którym twoje ciało nie rządzi i nie jesteś już związany z jedzeniem".

 "To jedna z wielu waszych słabości i jak wpłynęłoby to na wasze życie w traumatyczny sposób, gdybym nie wkroczył. Post nie tylko przybliża was do rozkoszy Nieba, czyniąc was bardziej wrażliwymi na Mojego Ducha, ale przynosi także wyzwolenie duszy. Wiele ucisków zostaje zniesionych, twierdze łamane, a nawet zostajesz uwolniony od demonów, które od dawna cię nękają i fizycznie oczyszcza twój układ odpornościowy. Tak więc post jest ogólnie dobry, zwłaszcza gdy jest oferowany we właściwym duchu — w duchu wdzięczności i radości — a nie w urazie, szemraniu i niezadowoleniu, które zdarzają się częściej niż myślisz".

"Więc chcę, żebyś przez następne trzy dni pozostała na płynach, aby uwolnić się od tej choroby, wzmocnić i wyposażyć w Moje Namaszczenie w ramach przygotowań do tego, co zrobię podczas tego wydarzenia. Niech Moje Ciało i Krew będą twoim pożywieniem i źródłem twojego zadowolenia i siły przez te kilka następnych dni. Nie dajcie się już dłużej zachwiać ciałem ani insynuacjom diabła, jeśli chodzi o jedzenie".

 "Moje narzeczone, wzywam wielu z was do postnego życia, w którym nie będziecie już narzekać, gdy wzywa się post, albo wzywam was, abyście odmówili sobie przyjemności i przysmaków, które kochacie. Opróżniam wielu z was już teraz, abym mógł napełnić was większym Namaszczeniem i Darami. Wzywam was wszystkich o wiele głębiej i blisko Mnie, a post pomoże".

 „Wybierajcie tylko post, o który was proszę, ponieważ bardziej Mi się to podoba, niż wy sami pościcie bez Mojej Łaski. Pamiętajcie też, że kiedy pościcie, jeśli pozwolicie, ulegnąć złej postawie — gniewowi, walce, kłótni, którymi diabły na pewno was rzucą, anuluje to post. Albowiem post, który Mi się podoba, to taki, w którym postępujecie w większej pokorze, łagodności, służbie innym i ulżeniu cierpieniu innych – który sprawia Mi przyjemność, a nie post, który powoduje, że chodzicie w pysze i wyniosłości wobec innych. Posłuchajcie Mojego Głosu, podążajcie za Mną i zaoferujcie Mi wszystko, co możecie. Proście o Łaskę życia postem”.

 To był koniec przesłania Jezusa.

https://heartdwellersghana.org/blog/
Komentarze

Popularne posty