Niegodziwcy zanieczyszczają powietrze szkodliwymi bakteriami i gazami.

Colle del Buon Pastore (Wzgórze Dobrego Pasterza)

Carbonia, Włochy 18 Sierpnia, 2022


Niegodziwcy zanieczyszczają powietrze szkodliwymi bakteriami i gazami.

Napisz Mój kwiatuszku, napisz do Moich ukochanych ludzi:

Umiłowane dzieci, to Bóg Ojciec przemawia do was, wsłuchajcie się w Jego Głos, bądźcie jak lilie polne, otwórzcie się w swoim pięknie na Jego wezwanie. Niech wasze zapachy wzniosą się do Tego, który jest w Niebie i czeka na waszą ofertę miłości.

Jestem cały wasz, umiłowane dzieci, Ja jestem Tym, który stworzył was z tak wielką miłością i z tak wielką czułością, czekam, aby was ponownie przytulić do Siebie, abyście mogli cieszyć się Moimi nieskończonymi pięknościami.

Będziecie się radować na wieki i będziecie śpiewać hymny dziękczynne swojemu Bogu; będziecie Mu okazywać całą swoją miłość z absolutną wiernością.

Gdy w ciszy nocy usłyszysz wielki hałas, który nadejdzie z nieba, wiedzcie, że nadeszła godzina gniewu Ojca:

Jego Sprawiedliwość będzie straszna dla tych, którzy z Nim walczą, dlatego zachowujcie się tak, jak Bóg was o to prosi; bądźcie czujni, postawcie się w czystości serca; nie okazujcie się słabymi wobec człowieka. Zaufajcie Bogu, On objawi się, aby wam pomóc. Zaufajcie Temu, który dał wam życie i wspierajcie Jego plan zbawienia.

Módlcie się za ubogich w duchu, aby otworzyli się na prawdziwe nawrócenie, ofiarowali swoje życie Temu, który ich stworzył.

Moje dzieci, nikczemnicy zanieczyszczają powietrze szkodliwymi bakteriami i gazami, wkrótce zatrują nawet wodę, zmniejszą zapasy żywności, aby doprowadzić was do swojej niewoli.

Wkrótce wejdziecie w stan absolutnego niedostatku, będą żądać, abyście zaakceptowali ich prawo, żeby mieć kawałek chleba.

Zegar wyznacza koniec tej nędzy stworzonej przez szatana, aby zniszczyć ludzkość:

Męka Pańska będzie dla wielu wielka!

Bóg ogłasza Swoją interwencję! Porwanie Jego wybranych nastąpi wkrótce.

Módlcie się Moje błogosławione dusze, och wy, którzy podążacie za Mną, służycie, adorujecie i kochacie, módlcie się za waszych braci, aby mogli znaleźć siłę do wyrzeczenia się grzechu i powrotu do Życia.

Nadszedł czas rozdzielenia!

Bóg zabierze ze sobą Swoich i pozostawi w ucisku wszystkich tych, którzy zapierają się Go, aby preferować szatana.

Na słońcu dochodzi do kolejnych eksplozji.
Komentarze

Popularne posty