8 ZNAKÓW NADPRZYRODZONYCH — ZNISZCZENIE NYC — FAŁSZYWA FLAGA.

13 sierpnia, 2022

From Jesus With Love 

https://heartdwellersghana.org/blog/


Niech Pan błogosławi was z odwagą i wytrwałością w tych trudnych czasach. Amen.

 Drodzy Mieszkańcy Serca, tak się cieszę, że możemy dzielić się tymi rzeczami. Nie cieszę się, że tak się dzieje, ale przynajmniej nie jesteśmy w tym sami, mamy wspólnotę dusz, które naprawdę się troszczą i są wojownikami modlitwy.

 I chcę podzielić się z wami ośmioma nadprzyrodzonymi znakami, które wydarzyły się w ciągu ostatnich dwóch do trzech dni, które wskazują na zdarzenie fałszywej flagi z bombą atomową w Nowym Jorku.

 Pierwszą, którą chcę się z wami podzielić, jedna z naszych nowicjuszek siedziała przed Eucharystią na adoracji i nagle z Hostii wyskoczył czarny koń, a ktoś na nim jechał, niosąc coś wysoko w powietrzu, co jej zdaniem był sierp, ale nie przyjrzała się uważnie, bo ją to zszokowało, a potem koń się odwrócił, mężczyzna odwrócił konia i wrócił do Eucharystii i zniknął. Tak szybko, jak się wyładował, odwrócił się i rzucił z powrotem.Teraz pomyśleliśmy, że czarny koń jest w Objawieniu, więc sprawdziłem go i Objawienie szóste, werset piąty:

 Kiedy złamał trzecią pieczęć, usłyszałem wołanie trzeciego żywego stworzenia: „Chodź naprzód”. Spojrzałem, a tam był czarny koń, a jego jeździec trzymał w ręku wagę. Usłyszałem coś, co wydawało się być głosem pośród czterech żywych stworzeń. Głos powiedział: „Racja pszenicy kosztuje dzienną pensję – czyli dwa funty pszenicy to koszt dziennej pensji – a trzy porcje jęczmienia – czyli sześć funtów – kosztują dzienną zapłatę, ale nie niszcz oliwy z oliwek ani wino".

 Cóż, to było zaczerpnięcie tego z Objawienia, czarnego konia z Objawienia i kiedy zapytałam siostrę, co ten mężczyzna trzyma w powietrzu, pomyślała, że ​​to może być sierp, ale powiedziała: „Szczerze, tak naprawdę nie przyglądałam się bardzo uważnie, byłam tak zaskoczona”.  Więc prawdopodobnie była to łuska, a ona po prostu tego nie widziała i po prostu założyła, że ​​to sierp. Teraz chcę tylko wspomnieć, że jako zastrzeżenie, abyśmy rozumieli, wiecie, że czasami nie zawsze trafiamy dobrze, gdy mamy wizję, zwłaszcza gdy jesteśmy zaskoczeni i było to bardzo szybkie, koń wyszedł z Eucharystii, człowiek na nim i trzymając coś wysoko w powietrzu, a potem odwrócił się i wrócił. Ok. Tak więc było to pierwsze nadprzyrodzone wydarzenie.

 Drugi to sen o Nowym Jorku, który miał Ezechiel z półkami ogołoconymi. Tego samego dnia, w którym miała tę wizję, Ezekiel miał sen, że był w Nowym Jorku w luksusowym sklepie spożywczym, w którym gwiazdy filmowe, modelki i inne celebrytki robiły zakupy, ale gorączkowo. Szybko pozbyto się półek na każdym stoisku, z wyjątkiem jednego małego sklepu z czekoladą dla smakoszy, w którym pozostały dwie trufle. Ezechiel kupił je obie, ale kiedy położył pieniądze na ladzie, mężczyzna był tak zrozpaczony, że właśnie machnął na niego. Cały rynek w tym momencie był pozbawiony wszelkich artykułów spożywczych i całkowicie opuszczony. A to było w Nowym Jorku.

 Teraz trzecia sprawa. Matka Maria Elisha otrzymała od Pana Rhemę, aby poświęcić post. Pan wzywa nas do ponownego poświęcenia dni postu i modlitwy, teraz dla naszego narodu, a konkretnie dla Nowego Jorku. Dzień wcześniej wyciągnęłam Rhemę, Księga Przysłów 14:32. Kiedy nadchodzi nieszczęście, niegodziwcy są poniżani, ale nawet po śmierci sprawiedliwi szukają schronienia w Bogu. A na dole było napisane: „Módlcie się przeciwko wydarzeniu narodowemu!”

 Numer cztery. Potem był sen, który Matka Elisha miała następnej nocy: „Gdzie zobaczyłam zespół funkcjonariuszy SWAT w jakimś budynku, zbliżających się do ściany – mieli załadowane i wycelowane pistolety i zaczęli strzelać w ścianę i mogłam zobaczyć wnętrze ściany  byli też mężczyźni — sześciu lub siedmiu — również w mundurach SWAT strzelających do nich. Mur się zawalił, odsłaniając ludzi, z którymi walczyli, a ci wewnątrz muru zginęli, wszyscy upadli na ziemię. Potem scena zmieniła się w mężczyznę w mundurze SWAT z odkrytą twarzą, eskortowanego przez policję, był biały z blond/brązowymi włosami i uśmieszkiem na twarzy, i dobrzy faceci sprowadzali go po kilku stopniach. Białe kapelusze. Był przywódcą, który podłożył bombę wraz z sześcioma czy siedmioma innymi ludźmi, których wykorzystywał jako marionetki do brudnej roboty, to właśnie oni zginęli. Czułam się tak, jakby bomba wybuchła, ale nie wyrządziła prawie tak dużych szkód, jak zamierzali, ponieważ zostali schwytani. Po prostu wydało mi się dziwne, że wszyscy nosili te same mundury, a mimo to walczyli ze sobą. Mogłam tylko powiedzieć, kim byli źli ludzie we śnie, poznając Ducha Świętego, który dał mi zrozumienie”.

 Ok. Pozycja numer pięć. Otrzymała po tym kilka Rhemów, potwierdzając tę ​​wizję. Jeremiasz 36, Baruch, pisarz Jeremiasza: I uświęć post na pokutę narodu i oznajmij Moje Słowo.

Ciekawe.

 „Od razu wiedziałam, że chodzi o sen” – powiedziała. „To było od Pana i wiedziałam, że to bardzo poważne”.

 Kiedy to skończyła, Pan zaczął do niej mówić. I On powiedział:

 „A jeśli chodzi o stan waszego narodu, to jest tak bardzo ponure, tak bardzo ponure, Umiłowani. To jest część tego, do czego służył ksiądz Ezechiel i cierpienia wspólnoty. Pragnę zastosować się do prośby Mojego ludu i uprzedzić Trzecią Wojnę Światową, ale wygląda to tak bardzo mrocznie, Umiłowani. Potrzebujemy więcej modlitw i ofiar postnych. Otrzymane przez ciebie informacje dotyczące Nowego Jorku są dokładne. To jest miasto, a raczej scena, na której będą wzniecać atak by rozpocząć trzecią wojnę światową. Wizje, które wam dałem, było potwierdzenie fałszywej flagi, którą teraz zaplanowali.

 „Nie mylcie się, Nowy Jork czeka zniszczenie, co jest wyraźnym osądem, którego nie można zmienić, ale czas może. To, co zamierzają zrobić, to spowodować wybuch bomby i obwinianie o nią wrogów, ale wróg jest wewnątrz. Stąd we śnie obie strony miały na sobie te same mundury, ale grały przeciwko sobie, a nawet zabijały się nawzajem – poświęcając kilka, aby zdobyć władzę i kontrolę nad całym światem. Moje Ukochane Oblubienice, szatan i jego słudzy są niecierpliwi i oczekują ich długo oczekiwanego panowania, więc zrobią wszystko przed wyznaczonym czasem, aby wywołać wojnę. Proszę, potrzebuję was, jeszcze raz, módlcie się tak, jak nigdy wcześniej, więc to jest złagodzone, a winowajcy planujący to zostaną złapani.

 Pan kontynuował,

 „Ameryka jest na skraju cienkiej granicy między życiem tego narodu a śmiercią tego narodu. Potrzebuję Moich ludzi, którzy są wezwani Moim Imieniem do modlitwy, poświęcenia postu i pokuty za grzechy tego narodu, grzechy Mojego Kościoła, a także grzechy osobiste. Wołajcie w imieniu tych, którzy wciąż promują aborcję, niemoralność seksualną, pedofilię, handel seksualny, korupcję, przekupstwo i pranie brudnych pieniędzy. Wołajcie do Mnie za grzechy Kościoła, plotek, zazdrości, pożądania, pozowania, faworyzowania, miłości do pieniędzy, miłości do świata i wielu innych. Wołajcie do Mnie w pokucie za wasze własne grzechy, proście Mnie, abym ujawnił ukryte tajemnice, motywacje i działania waszego serca, które Mnie zasmucają, a Ja wam pokażę.

 Niech wasze dzieci modlą się razem z wami i proszą o miłosierdzie dla waszej rodziny, dla was i dla tego narodu. Jesteście w kluczowej godzinie i tak wiele może się zmienić, jeśli Moi ludzie będą pokutować i modlić się. Otrzymaliście władzę nad waszymi rządami i otrzymaliście polecenie modlitwy za nie”.

 Zacytował pierwszego Tymoteusza, rozdział drugi:

 Dlatego zachęcam przede wszystkim, aby błagania, modlitwy, wstawiennictwo i dziękczynienie odprawiane były za wszystkich ludzi. Za królów i wszystkich sprawujących władzę, abyśmy mogli prowadzić spokojne życie, spokojne życie we wszelkiej pobożności i czci. Bo to jest dobre i miłe w oczach Boga, naszego Zbawiciela.

 „Wasze modlitwy zmieniają sytuację i tak wiele się opóźnia z ich powodu” — kontynuował Jezus. „Moim pragnieniem jest zminimalizowanie tego zaplanowanego ataku, aby nie podżegał do trzeciej wojny światowej, ale raczej zdemaskował niegodziwość waszego rządu i prawdę tego zainscenizowanego ataku. Módlcie się, aby wielu się obudziło, aby nie nabrali się na to, jak wielu zrobiło z dziewiątką jedenastu, które zostało zaplanowane i wykonane przez waszych własnych prezydentów i przywódców narodu. Niegodziwość ludzi i wołanie maluczkich dotarły do ​​nozdrzy Ojca, aby sprowadzić Sąd na waszą ziemię, ale Ja stoję po Jego prawicy, aby wstawiać się za wami. Moje Oblubienice, wstawiajcie się u Mnie poważnie i żarliwie”.

 A teraz muszę tylko prosić Pana, proszę, Panie daj nam tę gorliwość we wstawiennictwie, proszę pomóż nam być żarliwymi.

 Numer siedem. Dzisiaj podczas modlitwy, kiedy Ezechiel cierpiał Mękę Pańską, jedna z naszych nowicjuszek, która jest bardzo związana, zobaczyła, że bomba atomowa uderzyła w Nowy Jork, podczas gdy niektórzy mężczyźni byli na spotkaniu, jeden z nich był wściekły, uderzał pięścią w stół, ale nagle błysk uderzył ich w biurach i zostali spaleni.

 W następnej scenie Putin i jego współpracownicy drapali się po głowach, nie rozumiejąc, co się właśnie wydarzyło, ponieważ to nie oni ani Iran tego nie zrobili.

 Potem, gdy modliła się w bunkrze w piwnicy, wydawało się, że głowice wojny nuklearnej są podnoszone do pozycji z migającymi czerwonymi światłami – to było w Stanach Zjednoczonych – kiedy odłączono zasilanie i drzwi zacięły się w pozycji otwartej, z jednej głowice wojenne wystają lekko z ziemi. Wróciło zasilanie, silosy ponownie podnosiły bombę z migającymi czerwonymi światłami itd., a ona modliła się mocniej: „O NIE! Nie, proszę Boże NIE! Potem się zatrzymało – prąd znów się wyłączył – i mężczyźni w białych fartuchach laboratoryjnych biegali dookoła, próbując dowiedzieć się, dlaczego się nie udało. Tymczasem Matka Najświętsza była tam obecna i powiedziała jej: „Nie mogą cię słyszeć, kiedy prosisz ich, aby przestali”. Ale wtedy Pan przemówił do niej głośno. Powiedział: „Wstrzymuję to” lub „To jest powstrzymywane”.

 Numer osiem. Piosenka, którą dał mi Pan, „In the Storm”, która opowiada o wojnie nuklearnej i Rapture, która dzieje się prawie jednocześnie, zaczęła grać bez dotykania komputera i włączania go. Byliśmy na zapleczu z Ezechielem, on bardzo ciężko cierpiał Mękę Pańską i wszyscy płakaliśmy na zapleczu, a potem piosenka zaczęła grać w pokoju od frontu bez żadnej interwencji i „Burza”  In the Storm” opowiada o tym, jak Ameryka została uderzona bombami atomowymi i jak Pan zabiera Swój Kościół, ale zachęca także pozostawionych do tego, co mają robić. Jest na naszym kanale Bitchute, Still Small Voice i będzie po prawej stronie, ponieważ jest to najpopularniejszy film, jaki mamy.

 I wszyscy odmawialiśmy Różaniec w czasie tej wizji.

 Co ciekawe, jezuici w Japonii zostali uratowani w pobliżu punktu zerowego, ponieważ odmawiali Różaniec, a kobieta w pobliskiej bibliotece czytała o Matce Najświętszej, była chroniona. Wszystko wokół niej zostało spalone, z wyjątkiem książki, którą czytała, krzesło, na którym siedziała, i jej samej, a żadna z tych osób nigdy nie zachorowała na chorobę popromienną, i to jest fakt.

 Tak czy inaczej, drodzy Mieszkańcy Serca, wciąż jesteśmy w trakcie postu, niektórzy poszczą na wodzie i ryżu, inni robią, co mogą, a to jest do poniedziałku, Pan poprosił o siedmiodniowy post, który koniec w najbliższy poniedziałek. Tak więc, jeśli chcecie przyłączyć się do kilkudniowego postu lub po prostu czegokolwiek, co chcesz Mu ofiarować, przyłączcie się do nas. A jeśli macie jakieś wizje lub marzenia o sytuacji w Nowym Jorku, proszę dajcie nam o tym znać, chciałabym zobaczyć, co mówią.

 Niech Pan błogosławi was drodzy Mieszkańcy Serca, módlmy się naprawdę mocno za nasz naród.

 Od Matki Elisha: Matka Clare prosiła mnie, abym dodała, że ​​jeśli jest ktoś, kto wyjeżdża z Nowego Jorku, gorąco zachęcamy do opuszczenia miasta, przeprowadzki lub pozostania z dala przynajmniej przez następny tydzień. Odwiedzaj członków rodziny, krewnych gdzie indziej, aby nie zostać złapanym w środku tego wydarzenia, gdy się ono wydarzy. Jeśli znasz innych mieszkańców serca, którzy mieszkają w Nowym Jorku, podziel się z nimi tą wiadomością i powiedz im, aby się wynieśli.

 Modlimy się za was wszystkich. Niech Bóg błogosławi waszą rodzinę, pozostańmy czujni i czuwajmy.

 —Matka Klara
Komentarze

Popularne posty