30 VII 2022r. |SŁOWO BOŻE DLA AMM OD APOKALIPSY

+++W Imię Boga w Trójcy Jedynego Ojca Syna i Ducha Świętego, +++ błogosławię ciebie AMM od Apokalipsy na przyjęcie „Słowa Bożego’’. Amen. Amen. Amen. Potwierdzenie otrzymałaś podczas Eucharystii, gdzie sam Pan Jezus powiedział: Apokalipsa św. Jana rozdział 16 werset 2, zapisz, a odczytać do wersetu 8 „I wyszedł pierwszy (anioł) i wylał czaszę swoją na ziemię; i pojawiły się złośliwe i przerażające wrzody na ludziach, mających znamię zwierzęcia i oddających pokłon jego posągowi……………………. A czwarty wylał czaszę swoją na rzeki i źródła wód i przemieniły się w krew. I usłyszałem anioła wód mówiącego: Sprawiedliwy jesteś Ty, Któryś Jest i Któryś był, święty, żeś taki wyrok wydał……………..

A teraz pokrop wodą święconą miejsce gdzie to święte Słowo Boże spisujesz. /Dobrze. I niech się tak stanie/. I tak się stało. Amen. Amen. Amen.

Ja Chrystus Król Polski i Wszechświata wysłałem cię z misją do wypełnienia zadań. Wybrałem osoby, o które prosiła Królowa Polski Jasnogórska Hetmanka. Wasza modlitwa została wysłuchana córy królewskie. A to spotkanie sióstr i braci „od pokuty” z całej Polski pomogło, pouczyło i dało zachętę, by wstąpić do Franciszkańskiego Zakonu Świętych. J. już jest, apostołuje. B. i M. niech wejdą w pełni na tą drogę franciszkańską, by prowadzić w swoich parafiach. Wybrałem te małe oblubienice i pragnę je poślubić. Bo tylko tak wytrwacie w tym czasie Apokalipsy, która trwa. I niech się tak stanie. Amen. Amen. Amen.

Jak same zauważyliście, zło bardzo was atakowało, zarówno w drodze do Matki Bożej Częstochowskiej jak i powrotnej. Tak, byłyście wy wybrane córy Matki Najświętszej Maryi w piecu utrapienia, jak ci młodzieńcy z Księgi Daniela. Słusznie to rozeznała umiłowana córa J. Wasza wiara, modlitwa, oczyściła ten teren. Przymierzaliście miasta, w Biłgoraju św. Magdalena zapraszała was na odpust, ale zignorowaliście to wezwanie, które usłyszała AMM od Apokalipsy, a zdążylibyście i tu i tam, a łaski popłynęły by wielkie. Dobrze, że przeprosiłaś i ze św. Magdaleną błagałaś na Mszy Świętej u Matki Częstochowskiej, by zadość uczynić za grzech Sodomy i Gomory w Polsce i Zakonie też. Wy jesteście przedłużeniem moich rąk i nóg. Ja Król Królów chodziłem pieszo ewangelizując, inna epoka. Wy teraz poruszacie się środkami; samochody, samoloty, ale czy dziękujecie jak ty J. za auto? Wam została dana też łaska ewangelizacji, wyproszona przez Niepokalaną Jasnogórską Hetmankę Narodu Polskiego Nowego Jeruzalem. I tak się stało. Potwierdzenie……………………………..

Ty wybranko Moja mała oblubienico Trójcy Świętej, otrzymałaś inne ważne zadania i posłużyłem się rodziną przybraną, twoją siostrą Urszulą i jej mężem i synem. Drogę miałaś przygotowaną przez aniołów. Namaszczenie Boże mocą Ducha Świętego dał wam kapłan Włodzimierz, greko-katolik. Tam was przeprowadził św. Jan Paweł II. Jest to umocnienie, dane na te czasy apokaliptyczne. Duch Święty działa kędy chce, więc te charyzmaty, będą wam towarzyszyć na wieczność, do której się zbliżacie, a wy macie ten dar przekazywać dla innych sióstr i braci wybranych z wiarą i miłością. Błogosławić znakiem krzyża Świętego, używając sakramentaliów, to jest wody i oleju egzorcyzmowanego. I niech się tak stanie. Amen. Amen. Amen.

By nieść pokój i dobro, zaprosił was św. Franciszek i św. ojciec Pio, oraz św. Klara do wstąpienia w ich ślady. I Ja Chrystus Król Polski Królowa Polski wam błogosławię +++ .

W Imię Mojego i Waszego Ojca Wszechmogącego+++ . W Imię Moje Króla Polski i Wszechświata Syna Boga Żywego. +++ W Imię Boga Ducha Świętego, Który Jest Waszym Nauczycielem. Amen. Amen. Amen.

A teraz Słowo Boże dla ciebie AMM od Apokalipsy.

Napisz- spotkanie z Matką Bożą Mikulczycką, Zabrze dnia 24 07 2022 r. Tu będąc na Mszy Świętej z rodziną Urszuli, wyraźnie po przyjęciu Eucharystii na kolanach i do ust, uwielbiając Majestat Boga Żywego, usłyszałam polecenie, Madonna Mikulczycka w tym ołtarzu jest. Obraz poruszył się znakiem krzyża błogosławiąc, a głos wewnętrzny w sercu oznajmił, by siostra Urszula odprawiła 9-dniową nowennę Mszy Świętych w tym kościele prosząc o ocalenie tego ludu ,miasta i zabytków sakralnych i raz w tygodniu była na Mszy Świętej u św. Tereski z Karmelu modląc się w tej intencji. A sprawy rodzinne oddała Królowej Bożego Pokoju w Bazylice Matki Bożej Sprawiedliwości Miłości Społecznej w Piekarach Śląskich. To właśnie na Jej zaproszenie, które czułam w sercu, wezwanie wypełniłam, a plecenie brzmiało: Zamów Mszę Świętą za Ojczyznę o wypełnienie się tego proroctwa zawartego w tym tytule nadanym Matce Bożej w Bazylice Mniejszej. Intencja błagalna do Trójcy Świętej za Ojczyznę, by za przyczyną Matki Bożej Piekarskiej nastąpił pokój, miłość i sprawiedliwość społeczna wg praw Dekalogu w Polsce -Nowym Jeruzalem. I –MSZA ŚWIĘTA – DNIA 02.08.2022r. godz.18.00 i będzie zamawiana wg woli Bożej przez 9 miesięcy - nowenna, czego podjęła się moja siostra Urszula. I niech się tak stanie. Amen. Amen. Amen.

Napisz „Słowo Boże” podane mocą Ducha Świętego przez Matkę Bożą Miłości, Pokoju, Sprawiedliwości Społecznej. Pozdrawiam was w imię Boga Ojca Syna i Ducha Świętego i proszę, by Trójca Święta obficie pobłogosławiła zamówione przez was z natchnienia Ducha Świętego Msze Święte i spoczął ten dar błogosławieństwa na Polsce i dzieciach Moich, która została wybrana na Nowe Jeruzalem, bo to są bardzo potrzebne atrybuty. A więc pokój jest zagrożony, niech dzieci moje te intencje Mszy Świętej zamawiają, by zapanowała miłość do Boga i bliźniego, a sprawiedliwość w społeczeństwie, wzywając świętych i błogosławionych. To jest zadanie na dziś. Niech to będą nowenny 9 –dniowe za Ojczyznę Waszą, by ratować was dzieci wybrane od zagłady, śmierci wiecznej dusz waszych, od głodu Sakramentu Eucharystii. Szczególnie tu na Śląsku młodzież, wpada w dołki depresji, pułapki szatańskie, narkotyki, alkohol, pornografię.

Ufam, że znajdę dużo dusz ofiarnych i nie poskąpią grosza, a Ja Matka wasza nie poskąpię łask dla was w rodzinie, szczególnie ratując z nałogów, utraty wiary, braku miłości. Uwolnię was od złego ducha w pełnym tego słowa znaczeniu, bo Któż jak Bóg, bo Któż jak Maryja, której Bóg Ojciec dał władzę zmiażdżenia głowy węża piekielnego, który walczy z resztą dzieci moich wybranych do Królestwa Dwóch Serc naszych Jezus Syna Mojego i Mego Niepokalanego Serca. Proście przez Przeczyste Serce św. Józefa Ojca Rodziny z Nazaretu i patrona rodzin św. Jana Pawła II. I niech się tak stanie. Potwierdzenie- Psalm 30 werset 6 zapisz: „Bo tylko chwilę trwa gniew jego, a życzliwość jego całe życie. Wieczorem bywa płacz, a rankiem wesele”. Temat: Dziękczynienie za wybawienie od śmierci.

Procesje prowadzić modlitwami przed Najświętszym Sakramentem to jest miłe i błogosławi was dzieci wybrane powołane do praktykowania tego nowego kultu, Mój Syn Jezus Chrystus Syn Boga Żywego, Król Polski i Wszechświata przez Moje Niepokalane Serce +++.

Ufajcie, pielgrzymujcie do Ojca Wszechmogącego na Wyszkowskie Wzgórze. Wiele łask otrzymacie, nie trwóżcie się i nie lękajcie się, zachowajcie pokój, który może dać tylko Mój Syn Książe Pokoju. Amen. Amen. Amen. Jestem Który Jestem, Ja Bóg Ojciec I-sza Osoba Boska. Czekam na was AMM od Apokalipsy. Jesteś dzieckiem wybranym wg woli Trójcy Świętej i masz błogosławieństwo +++. Moje - Ojca Przedwiecznego, Syna Bożego i Ducha Świętego.

Spowiednikiem twoim jak do tej pory jest ks. R. o którego zdrowie tak mężnie walczyliście. Mój Syn Jezus Chrystus ma w nim upodobanie. Zachowa go w cnocie do czasu, to jest już pełnia czasu, błogosławi, utwierdza w wierze. Niech zaufa do końca. Zwycięstwo przyjdzie przez Maryję Królową Polski i Króla Polski przez Przeczyste Serce św. Józefa. Pomaga św. Ojciec Pio, św. Szarbel, św. Jan Paweł II, błogosławiony Zygmund Pisarski. Nieustannie Tobie Synu w kapłaństwie Chrystusowym błogosławię +++. Ja Bóg Ojciec Wszechmogący wyciągam prawicę, odkładam berło, zdejmuje koronę, by ciebie wybrany kapłanie przytulić do Mojego Ojcowskiego Serca. Niechaj w umieszczonym tu Słowie, wszystkie zamiary, ruchy wobec twojej osoby umilkną, ustąpią, bo Ja mam swoje Ojcowskie plany, a Duch Święty Cię poprowadzi. I niech się tak stanie. Amen. Amen. Amen. Potwierdzenie-Druga Księga Królewska – Temat: Wniebowzięcie Eliasza, werset 8 zapisz:<>.
Komentarze

Popularne posty