ŚWIĘTY ANDRZEJU BOBOLO, ORĘDUJ ZA NAMI U PANA!

Święty Andrzeju Bobolo, Patronie Polski, prosimy Ciebie, wyproś łaski dla Polski, a szczególnie tę, by Jezus Chrystus Król Polski królował w sercach Polaków. Byśmy jako naród zjednoczeni byli a nie podzieleni. 

Prosimy Cię pokornie, aby Polacy uznali Jezusa Chrystusa za Króla Polski, byśmy posłuszni byli Jego Słowom i dostrzegali sprawy narodu w Świetle Ewangelii. 

Swym orędownictwem uproś Światło Ducha Świętego dla Episkopatu Polski, aby wiernie trwał w Nauce Jezusa Chrystusa i uznał Jego panowanie w Narodzie Polskim. Idąc za Twoim przykładem, odważnie głosili Słowo Boże, a do bliźniego spieszyli z pomocą, okazując miłość i miłosierdzie. 

Święty Andrzeju, Patronie trudnych czasów, pomóż nam wytrwać i być niestrudzonymi w wierze Jezusa Chrystusa, tak jak Ty byłeś, oddając swoje życie w śmierci męczeńskiej za wiarę i naukę Jezusa Chrystusa. Dopomóż nam, abyśmy nie wahali się oddać życia za Jezusa, gdy nadejdzie godzina próby. 

Święty Andrzeju Bobolo, wielki Sługo Boży, nasz wielki Patronie, wspieraj nas swoim orędownictwem, abyśmy w bliskości Jezusa wytrwali w trudnościach, wierni i posłuszni mu byli a bliźnich swoich kochali i swymi uczynkami i postępowaniem do Boga zbliżali, i za przykład im byli, że tylko w Jezusie Chrystusie jest życie.

Amen.
Komentarze

Popularne posty