NIEUSTANNIE SIĘ MÓDLCIE!

 Słowo Boże do AMM od Apokalipsy

02.02. 2022r. Matki Bożej Gromnicznej .

W Imię Ojca Syna i Ducha Świętego. Amen. Amen. Amen. „Światło na oświecenie pogan* i chwałę ludu Twego Izraela” - Pieśń Symeona. Łukasz. 2/ 29-32. To jest Święto Matki Bożej Gromnicznej. 

02.02. 2022r. Ja, Matka Boga Żywego Jezusa Chrystusa Króla Polski, pozdrawiam ciebie AMM od Apokalipsy, córko moja i wszystkie Dzieci Boże „małą resztę”, którą Bóg w Trójcy Jedyny Mnie podarował. I zamknęłam was w Arce Mojego Niepokalanego Serca na wieczność przez to piękne Zawierzenie mocą Eucharystii Najświętszego Serca Jezusa i Przeczystego Serca Świętego Józefa. 

Zapisz: Słowo Boże - potwierdzenie otrzymałaś po przyjęciu Eucharystii na Mszy Świętej; Pouczenie, brzmi: Psalm 19, werset 8, napisz: Prawo Pana doskonałe - krzepi ducha; świadectwo Pana niezawodne – poucza prostaczka.Temat: „Chwała Boża w przyrodzie i Prawie”.

Podobało się Panu Bogu, by dziś dać „SŁOWO BOŻE” dla maluczkich wybranych dzieci moich i Syna Bożego Jezusa Chrystusa, który mocą Ducha Świętego mówi.

Napisz: Czas Apokalipsy trwa, oczyszczenie trwa, „Oświecenie sumień” nastąpi szybko. Poprzedzi je wiele znaków, które były już podane przez AMM od Apokalipsy - mojego przekaźnika, ufne narzędzie w ręku Trójcy Świętej. Teraz też to potwierdzam.

Przed znakiem krzyża na niebie, w Polsce też nastąpią burze groźne, a nawet trzęsienia ziemi, tąpnięcia!!!

Przyroda się buntuje, by oczyścić ziemię. Moi aniołowie czuwają nad żywiołami, nie mniej jednak czas został naznaczony. 

Wszystko zależy od waszej modlitwy.!!!

Ogłosić alarm w Kościele świętym katolickim - Jego prawym hierarchom. Adoracje Najświętszego Sakramentu, suplikacje śpiewać nieustannie, post, pokuta. Może to zmniejszy stopień zniszczeń w naturze.

Szczególna modlitwa w dniach 9, 12, 17 lutego, Narodzie wybrany, Polsko - Nowe Jeruzalem, aby po „Prześwietleniu Sumień” was zostało więcej niż trzydzieści procent.

Ale wasze serca krnąbrne nie słuchają maluczkich, więc pożoga i trwoga wejdzie do waszych serc.

Ostatnia szansa na przetrwanie duszy, to sakrament spowiedzi, pokuty, prawdziwy żal za grzechy, naprawienie krzywd i pomówień wyrządzonych bliźniemu.

Wory pokutne nałożyć na siebie Wy pseudo- biskupi, kapłani i Wy Rządzący w Polskim Rządzie- nie Polacy, co zdradziliście Rację Stanu, tworząc pakty z masonami w waszych deklaracjach bez pokrycia limitów bankowych, nie mówiąc już w UE, co chcecie wyeliminować Boga w Trójcy Jedynego. Diabła macie za ojca. Wkrótce staniecie przed Sędzią Sprawiedliwym.

Wasze dusze pójdą na potępienie, a ciała zamienią się w proch i nie powrócą do życia ziemskiego, o ile wasze serca nie okażą wystarczającej skruchy.

Tak, Bóg Wszechmogący wyznaczył granice ludzkiej słabości, ale wynaturzeń nie zniesie, holokaustu rodzaju ludzkiego nie przebaczy wam pseudomedycy od pseudo szczepionek, bo nie wy daliście życie dzieciom Moim. Taka forma mordu pod literą prawa, jest bezprawiem wg Konstytucji Bożej Dekalogu jak i Konstytucji Polskiego Narodu wybranego.

Wspomnę, Ja Król Wszystkich Narodów Jezus Chrystus na aborcję dzieci poczętych, nienarodzonych, że z ich żywych komórek brano materiał do produkcji eliksiru szczepionek, między innymi kobiet z Ukrainy.

Nie można nazwać ich matkami, które też były zapładniane metodą in vitro, bo do szpitali przywozili też gotowe próbówki z nasionami za denary masońskie, a teraz chcą pokoju, ale zbyt dużo niewinnej krwi przelali swoich synów i córek, która została ofiarowana w lożach masońskich Stanów Zjednoczonych Ameryki szatanowi. A teraz rozpacz czarna was ogarnie matki dzieciobójczyni i ojcowie samce. Wykorzystali wasze nasienie do depopulacji narodów. Szatański sposób, zabójcza walka z resztą potomstwa Niepokalanej Matki, ale zwycięstwo należy do Królowej Polski Pani Nieba i Ziemi i Mnie Króla Polski i Wszechświata.

Ostatnie ostrzeżenie i polecenie dla wszystkich „DM JPII”, którzy Mnie kochają, by nosić szatę Mojej Matki Królowej Świętego Szkaplerza /szkaplerz/. To was mała trzódko ochroni od złego.

Błogosławię przez Niepokalane Serce Maryi. W tej Arce zamykam na wieczność +++. W Imię Boga Ojca +++. Moje Boga Syna +++. Boga Ducha Świętego. Amen. Amen. Amen. I tak się stanie.Ja Król Polski, pozdrawiam was, kocham „Mała trzódko”, Apostołowie Czasów Ostatecznych, Moi Elekci. Mówię, trwajcie w pokoju. Cokolwiek Mój Ojciec i wasz Wszechmogący postanowił, to wkrótce się wydarzy. <> jest nieunikniony. Żniwo dojrzało do kary Bożej, słowa Apokalipsy wypełniają się i wypełni się wszystko co do joty. I tak się stanie. Amen. Amen. Amen.

Niech każdy będzie przygotowany na słuchanie Ducha Świętego, to jest Mego tchnienia, który do was mówi, bo nieustannie pracuje w waszych sercach i duszach, rozdzielając swoje dary i charyzmaty w zależności z jaką wiarą wypełniliście tą Nowennę do Mnie przez Niepokalaną. I tak się stało.

Rząd wasz nie polski w większości masoński, już szybko zostanie oskalpowany. Atak jest wielki, ludność wzburzona kłamstwem. Opłacane media i Rząd zostali zdemaskowani, choć wiele osób nie wierzy. Ma swoich popleczników i pachołków złego, którzy nieustannie dają mu wiarę, bo są opłacani: TV, radio, prasa. Propaganda sukcesu kończy się, narracja bestii potęguje się, bo ma mało czasu.

Ja Król Polski i Wszechświata mówię: Dość kłamstwa, poniżania innych, uśmiercania przez te preparaty genetyczne, zmiany genomu i sprzedawanie do banków naszego DNA za darmo. 

A co będzie, gdy zaczną działać nową technologią „5 –G , 7 – G”? Korzystając przez sieć tych wież z bazy danych, będą pobudzać nasze fale mózgowe i inne narządy, niby nas ratować, a zabijać żywe komórki. Tak nie zdają sobie sprawy dzieci moje z sytuacji w jakiej was postawił Rząd, nie ustalając ustawy co do tożsamości naruszalności osobistej własnego genomu, to jest kodu genetycznego DNA, co robiono w innych krajach prawnie.

Jest to plan złego ducha, choć mała garstka lekarzy niezależnych walczyła o to prawo, ale projekt był odrzucany przez Rząd, przekupiony mamoną. 

Dzieci Maryi waszej Hetmanki Jasnogórskiej Pani, Królowej Polski i Moje Króla Polski, ten czas kończy się, każdy otrzyma słuszną zapłatę za całe swoje życie ziemskie, prawda was wyzwoli.

Trwajcie w pokoju, Mój Sąd to wielki Akt Bożego Miłosierdzia i werdykt będzie sprawiedliwy. Zwycięstwo jest po stronie Królowej Polski i Mnie Króla Polski. Potwierdzenie „Słowa Bożego”: Apokalipsa św. Jana 16 werset 3, zapisz: „A drugi ( anioł ) wylał czaszę swoją na morze: a przemieniło się w krew jakby umarłego i wszelkie stworzenie, żyjące w morzu, zginęło.”

Bogu Wszechmogącemu niech będą dzięki, Jezusowi Chrystusowi Królowi Polski i Wszechświata, Bogu Duchowi Świętemu i Kochanej Mamusi Królowej Polski - Pani Gromnicznej za to święte pouczenie, oraz łaski niezmierzone, po ludzku mówiąc - nam „Małej trzódce” dane. Amen. Amen. Amen.

http://www.domymodlitwyjp2.pl/pl/ordzia-2022-amm
Komentarze

Popularne posty