NIEDŁUGO WYBUCHNIE WOJNA ŚWIATOWA

 15 września 2021 - Słowa Jezusa przekazane przez Siostrę Klarę.

 (Jezus) „To, co Moje dzieci robią sobie nawzajem, jest nieludzkie, okradają się nawzajem z godności poprzez sposób, w jaki traktują się nawzajem i poprzez warunki. Znam ten rodzaj leczenia.

 „Niedługo wybuchnie wojna światowa na pełną skalę, a to doprowadzi do bezosobowej przemocy i wielkiego cierpienia w ludziach. Dehumanizacja szerzy się w czasie wojny. Nienawiść, która narasta wśród żołnierzy na wojnie, jest silną ludzką skłonnością do reagowania na odczłowieczanie innych. Mówię wam, drodzy, nie nienawidzić, ale kochać. Tak, kochajcie swoich wrogów i pozwólcie im widzieć Mnie przez was.”

 „Podczas II wojny światowej Moją Miłość okazywali Moi słudzy, którzy okazywali życzliwość, współczucie, a nawet szacunek tym, którzy ich prześladowali.  Dzielili się Moim Życiem i Moją Miłością do nich, nawet do tego stopnia, że ​​oddali swoje życie dla kogoś innego”.

 „Możecie dotrzeć do innych poprzez współczucie, słuchając ich doświadczeń życiowych, tego, przez co przeszli i jak ukształtowało ich to, kim są dzisiaj. Nie osądzajcie i nie krytykujcie z powodu okoliczności i niewygodnych warunków życia, w jakich nagle się znaleźliście, ale bądźcie światłem i nadzieją w ciemnych i strasznych sytuacjach.

 „Destrukcyjna siła wojny jest niszczycielska i może nadejść w kluczowym momencie ostatecznego przeznaczenia duszy, ponieważ ludzie mogą albo zwrócić się do Mnie, albo odwrócić się ode Mnie, wasze świadectwo o Mnie może być ostatnimi słowami, jakie usłyszą, zanim umrą".

 A oto pilna wiadomość od Matki Marii z tego samego dnia...

 (Matka Maria) „Wasz Naród jest w wielkim niebezpieczeństwie z wielu różnych kierunków. Modlitwa jest w tej chwili niezbędna. Moje dzieci, proszę, Moje dzieci, oddajcie myśli modlitwie, a nie sprawom tego świata. Jeśli będziecie współpracować, macie wspaniałe plany dla was wszystkich. Wzywam Was do współpracy kochani. Nie macie nic do stracenia i wszystko do zyskania. Jeśli nie będziecie mocno trzymać waszego życia, waszej woli i waszej drogi w waszych sercach, skurczycie się w duchu i stracicie wszystkie wspaniałe dary, które On chce ci dać dla waszej starannie wybranej misji.

 „Jest tak wiele do zrobienia, nie macie pojęcia, jak wiele zależy od waszej współpracy ani jaka będzie wasza nagroda w Niebie, chociaż nigdy nie powinno to być waszym motywem. Moje dzieci, zakochajcie się głębiej w Jezusie, a wszystko stanie się bardzo łatwe. Tam, gdzie nie ma miłości, nie ma posłuszeństwa. Zaprawdę, jest to czas, aby odpowiedzieć na najmniejsze pragnienie Jego Serca, ten rodzaj posłuszeństwa poprowadzi was prosto do waszego przeznaczenia, bo kiedy patrzy na was, widzi, że wykonaliście waszą pracę i Jego myśli odnoszą się  w tym czasie do waszego przeznaczenia. Zrozumiecie to, wchodząc coraz głębiej i całkowicie oddając się w Jego Ramiona.

 „Według ostatnich wspomnień nigdy nie przeżyliście wojny na własnej ziemi. Nie możecie sobie nawet wyobrazić, jakie to niszczycielskie. Tracicie wszystko, co kiedykolwiek zarobiliście, odebrano wam ludzką godność i stajecie się wędrowcami, którzy nie mają gdzie skłonić głowę. Dlatego modlitwa skruchy jest tak ważna dla przetrwania waszego narodu, przynajmniej ze względu na to, co z niego pozostanie.

 „Mówię wam te rzeczy, abyście zrozumieli potrzebę modlitwy i pokuty właśnie teraz. Wiele będzie zależeć od tego, ile się modliliście, aby zachować wasz naród i rzeczy, które są wam drogie. Trzymajcie się Jezusa, drodzy. Przylgnijcie do Jezusa i módlcie się z całego serca za tych, którzy nie są przygotowani na śmierć. Nie możecie nawet zacząć wyobrażać sobie, co nadchodzi”.

 (Clare) Och Mamo, musi być źle.

 (Matka Maria) „Tak jest, zgodnie z niesprawiedliwością tych, którzy powinni byli wiedzieć lepiej, Clare. Rzeź niewinnych, ohydne rzeczy wyrządzane dzieciom. To straszniejsze, niż możesz sobie wyobrazić. Z tych powodów wyroki muszą nadejść. Ale modlitwy sprawiedliwych wiele zdziałają, a dla szczerze skruszonych będzie mnóstwo Miłosierdzia. Módlcie się i pokutujcie i zachęcajcie innych do modlitwy i pokuty, ponieważ czas jest zdecydowanie bardzo krótki.

 „Moje dzieci, modlę się, aby Bóg was teraz pobłogosławił pragnieniem głębokiej modlitwy i odwagą, by odważnie powstać, przemówić i ostrzec innych”.
Komentarze

Popularne posty