BÓJ SIĘ BOGA, NIE LUDZI... POWAŻNE OSTRZEŻENIE JEZUSA DLA WSZYSTKICH CHRZEŚCIJAN NA ZIEMI.

  (Jackie) To jest podsumowanie wypowiedzi Pana naszych sióstr Clare, Carol i Nana oraz nowe spostrzeżenia brata Sadhu Selvaraja z sierpnia 2020r. – Podziel się tym ze wszystkimi, których znasz!

 Zacznijmy od Jego Ostrzeżenia w Księdze Objawienia 13:16-18… "I sprawia, że ​​wszyscy, mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy, przyjmują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, z wyjątkiem tego, kto ma znamię lub imię zwierzęcia lub numer jego imienia. Oto mądrość! Kto rozumie, niech obliczy liczbę bestii, bo jest to liczba człowieka, a ta liczba to 666".

 Teraz do tego, co Pan powiedział o nadchodzącej próbie…

 Fragment przesłania Jezusa „Są pozostawieni za odrzucenie Mnie i Moją radę” Siostry Clare z dnia 4 listopada 2014r.

 Jezus mówi… „Mówię wam prawdę… Ci, którzy odrzucili mądrą radę Moich wiernych sług, w końcu otworzą uszy i usłyszą ich głosy. Ale będzie już za późno, aby uniknąć prób, które przychodzą na ziemię, aby przetestować wszystkie dusze.

 „Znaczenie bestii będzie początkiem ich poważnej próby. Zacznie się od samozaparcia w małych rzeczach, a następnie przejdzie do kluczowych podstawowych potrzeb. Będzie próba, jakiej nigdy wcześniej nie widziano wśród wierzących.

 „Świat trzyma ich w pułapce stylu życia i studiów religijnych, które nie istniały w Moim Wczesnym Kościele.

 „Samo ich istnienie będzie masowo zagrożone i kwestionowane, dopóki nie zrozumieją, kim Ja Jestem i kim oni są we Mnie, i co to naprawdę znaczy nosić Moje Imię, nawet Mój Krzyż.

 „Żyć we Mnie, a Ja w nich. Wtedy odkryją swoją wartość i całkowicie odrzucą wszystko, co świat zaoferował i zapewnił. Musi to nastąpić w drodze procesu, nie nadchodzi z dnia na dzień. Dlatego zostawiam je w tyle.”

 Przesłanie Jezusa Strzeż się znaku bestii „od siostry Carol 11 maja 2015r.”

 Jezus mówi… „Naszym dzisiejszym tematem są pieniądze. Niezależnie od tego, czy macie mało, czy dużo, podczas ucisku pieniądze szybko odchodzą w przeszłość. W pewnym momencie będziecie zmuszeni do podjęcia decyzji... Czy powinienem zaakceptować piętno zachwalane przez Antychrysta Obamę i jego nową administrację, aby żyć, jeść i przeżyć? Czy wybiorę lepszą drogę?

 „Spójrzmy, co te wybory pociągają za sobą… To będzie wydawać się logiczne, fajne, inteligentne i rozsądne, nic wielkiego. Kiedy wszystkie różne systemy monetarne, monety i waluty pogrążają się w chaosie na całym świecie, a globalna gospodarka się załamuje.

 „Pomysł już jest w realizacji… Weź prosty chip komputerowy do ręki lub na czoło i voilà! Dzięki niemu jednym ruchem ręki możesz otworzyć drzwi, włączyć urządzenie i zapłacić za zakup. Gdy demony przebrane za kosmitów pojawią się, będzie to również kwestia lojalności. Więc ludzie będą mieli pranie mózgów, aby uwierzyć, że obcy są prawdziwi, ale tak nie jest i będą zmuszeni podążać takim czy innym kursem.

 „Ale w końcu będzie to oznaczać… Idź za Mną lub Idź za szatanem… Niezależnie od tego, jak zagnieżdżona jest paczka. Powiedziałem wcześniej, że włożenie chipa do ciała przypieczętuje twój los na zawsze.

 „Dlatego… Chip będzie zawierał demoniczne „nasienie”, które po wszczepieniu w twoje ciało, uwolni inne DNA do twojego krwioobiegu, a to na stałe zmieni twoje DNA i zamieni je w to, co kiedyś nazywano Nephilim.Ten proces jest nieodwracalny i nie zostanie wybaczony.

 „Dlatego teraz wzywam was, abyście powrócili do Mnie i oddali Mi swoje życie, zanim będzie za późno.  Lepiej zostać ściętym i dołączyć do Mnie w Niebie i Wieczności, niż móc kupić kilka okruchów, aby utrzymać się przy życiu na kolejny dzień.

 „Możecie być pewni, że moce, które są w służbie, nie dbają o to, czy żyjecie, czy umieracie, w taki czy inny sposób. Ich jedynym celem i motywacją we wszystkim, co robią, jest rabowanie, zabijanie i niszczenie całej ludzkości i przekształcenie jej w stałych obywateli piekła. Wasze życie nic dla nich nie znaczy, bez względu na to, jak bardzo zapewniacie ich o waszej lojalności.

 „Z drugiej strony... Wasze życie jest dla Mnie warte wszystkiego. Przyszedłem na ziemię z waszego poeodu. Zostawiłem Swoje życie na krzyżu, abyście mogli zrobić łatwy krok w Moim kierunku i zostać zbawieni.

 „Używajcie mądrości, Moi przyjaciele, bądźcie rozsądni. Myślcie jasno o tych rzeczach i szukajcie schronienia pod Moimi Skrzydłami. Szukajcie Mnie, a znajdziecie Mnie. Zapukajcie, a otworzę wam drzwi do Wieczności. Proście, a znajdziecie Odkupienie, Miłość, Radość, Pokój i Wieczne Szczęście, gdy tylko wasze życie będzie Moim. Moja Miłość do was nigdy się nie kończy. Jest Wszechmocna i przekonująca. Jest hojna i bezinteresowna. Wbiegnijcie teraz w Moje Otwarte Ramiona.

 „Nie bądźcie jak Ezaw i nie zamieniajcie życia na miskę soczewicy. Pójdźcie Moi przyjaciele… Pójdźcie, to Ja, Król, Który zwycięża, Zbawiciel dusz… Jezus”.

 Fragment przesłania Jezusa „Wyjdźcie ze strefy komfortu! Uwolnijcie się ze smyczy faryzeusza i Ostrzeżenie dla Mojego ludu „s. Clare z dnia 25 lipca 2015 r.”

 Jezus mówi… „Kiedy przybrałem kształt, wyglądałem celowo na nierozsądnego… urodzony przez pokornego stolarza, wychowany w ubóstwie w jednym z skromnych zawodów tamtych czasów. Zrobiłem to świadomie, ponieważ chciałem być poznany przez Mojego Ducha, a nie przez Moje bogactwa. Mogłem zrobić świetne show i zaimponować nawet ówczesnym władcom, ale przyszedłem po tych, którzy byli zdesperowani. Dla tych, których codziennie deptali bezwzględni Rzymianie, a nie dla tych, którzy cieszyli się spokojem w pałacach, uciskając biednych. I tylko w jeden sposób mogłem być poznany... Poprzez Moje Owoce. Zmieniono życie, wprowadzono nowe tradycje, ciężko chorych uzdrowiono, chromi chodzili, niewidomi widzieli. To właśnie mam na myśli przez Owoce.

 „Jeśli wasz rozsądek nie może działać poza waszą strefą komfortu, będziecie mieć problemy. Ściśle mówiąc, szatan polega na tym braku twojego zrozumienia i wykorzysta to do wszystkiego, co mu pomoże. Na przykład, gdy pewnego dnia wiadomość ogłosi, że nadchodzi Mesjasz i dokona on wspaniałego spektaklu – bliskiego nadprzyrodzonemu. I dostrzeże go każde oko, bo dopilnują tego kamery informacyjne – a on przynosi światu pokój po czasie zniszczenia i obiecuje dobrobyt wszystkim ludziom, wlewając pieniądze do kieszeni mas… wszystko by pasowało do strefy komfortu tych, którzy utrzymują swoje nastawienie w strefie komfortu, którą zapewniło im społeczeństwo.  W mgnieniu oka padlibyście ofiarą tego Mesjasza.

 „W międzyczasie ci chrześcijanie, którzy mają wiedzę, byliby bezlitośnie prześladowani, domy i dzieci byłyby im odbierane, wsadzani do więzienia i straceni jako krytycy reżimu. Ci, których preferowano strefy komfortu, przyklasnęliby takim krokom i nazwaliby wszystkich chrześcijan rozrabiakami. Nie chcę, aby ktokolwiek oszukał Moich ludzi. Ostrzegam was teraz... Będzie spektakularna prezentacja sił nadprzyrodzonych, aby przekonać wszystkich, że Mesjasz rzeczywiście przyszedł. Nie będziecie w stanie tego wytrzymać, jeśli nie będziecie chcieli zrezygnować z obecnego stanu. Jednak rozwiązanie obecnej sytuacji będzie miało poważne konsekwencje.

 „Z czego chcecie zrezygnować w swoim sposobie myślenia? Jak daleko poza schematem jesteście gotowi przynieść swoją wiarę? Czy w przeszłości rozpoznaliście i zgodziliście się z działaniem Ducha Świętego? Czy też odrzuciliście to razem z ludźmi, którzy nie mają wiedzy.

 „Niektórzy z was, którzy byli na tym kanale, czują się niekomfortowo ze względu na sposób, w jaki rozmawiam z Clare. Czujecie się dobrze, ale wasze wychowanie w wierze całkowicie przeczy temu, jak do niej mówię. W pewnych momentach czujecie się zagrożeni... czy naprawdę można tak łatwo rozmawiać z Bogiem?

 „Zapoznajcie się z ruchem Mojego Ducha w sposób, którego nie znacie. Musicie ćwiczyć tę umiejętność bez względu na to, czy uczestniczycie w uniesieniu, czy pozostajecie w tyle. Musicie być w stanie rozpoznać Mnie w Moich różnych ruchach. Kocham różnorodność, kocham zabawę, uwielbiam być blisko was. Uwielbiam pokazywać wam Moją ludzką stronę, to jest jeden z powodów, dla których ukształtowałem się na tej ziemi, aby objawić wam Miłość Ojca.

 „Przyzwyczajcie się do znajdowania Mnie w sposób, którego nigdy się nie spodziewaliście.  Wejdźcie głębiej ze swoją wiedzą. Poświęćcie czas na poszerzenie waszego nastawienia i zdecydowane odrzucenie umysłu religijnego, ponieważ to jest przyczyną waszy trudności w rozpoznaniu Mnie. Nie zmieszczę się w pudełku ... i wy też nie powinniście.  Wezwałem was, abyście należeli wyłącznie do Mnie, a nie byli produktem ubocznym wyznania religijnego lub bezwyznaniowego. Stworzyłem was jako unikalne istoty, jako jednostki. Nie pozwólcie nikomu wepchnąć was w ich strefę komfortu. Dorośnijcie do tego, kim jesteście, bez względu na to, jak niekonwencjonalne i jak daleko może wam się to wydawać.  

Kiedy poczujecie ogień w swoim sercu, róbcie to dalej.  Nie pozwólcie, aby wróg spowalniał was ograniczeniami, wytycznymi i intencjami, które ktoś inny wyznaczył dla waszego życia. Zdejmijcie obrożę z szyi i uwolnijcie się ze smyczy faryzeusza.

 „Przyszedłem, abyście mieli życie, życie duchowe w obfitości. Ale to się nigdy nie stanie, jeśli będziecie żyli wizją innej osoby, którą oni mają dla was. Potrzebujecie odwagi, żeby to zobaczyć na własne oczy. Płyńcir pod prąd i przede wszystkim trzymajcie się mojego Ducha. Jest Jedynym, który powinien wyznaczać wam wytyczne i granice w świeży i ekscytujący sposób, bez zatęchłego, starego mamrotania tłumu, który umarł dawno temu i porzucił marzenia, aby chronić swoją przyszłość.

 „To jest przesłanie, w jaki sposób możecie rozpoznać ducha religijnego i odłączyć się od niego, aby kontynuować swoją drogę z Moim Duchem Świętym, który prowadzi cię do życia, w którym macie żyć w duchu, poza strefą komfortu.

 „Błogosławię was teraz odwagą myślenia tak, jak myślę i robienia tego, co bym chciał i smakowania owocu z drzewa, które jest po drugiej stronie ogrodzenia, poza twoją strefą komfortu… ale wprost na Moim Dziedzińcu".

 Fragment przesłania Jezusa „Przyjdźcie wyżej i ostrzeżenie dla zamożnych chrześcijan” Siostry Clare z dnia 4 października 2016r.

 Jezus mówi... „Ci, którzy nie złożyli wiążącej obietnicy wspinania się ze Mną wyżej, napotkają głębokie problemy, gdy świat się rozpadnie. To, co nie zostało oddane, co nie zostało złożone w ofierze, zostanie im po prostu odebrane.

 „Ale pamiętajcie, jest coś, czego nie mogą wam odebrać… JA. Nie mogą Mnie od was zabrać, chyba że staniecie się zgorzkniali z powodu strat. Nawiasem mówiąc, taki jest ich plan, niech chrześcijanie staną się zgorzkniali.

 „Pytają was... "Gdzie jest dobre życie, obfite życie, które wam obiecał?" A wróg da wam odpowiedź... "Z jedną religią świata... obfitość wszystkiego, czego potrzebujecie".

 „O tak, zamożni chrześcijanie są uwięzieni i przygotowywani na to, co nieuniknione. „Gdzie jest ta ziemia, w której płynie mleko i miód? Ta kraina jest pełna cierni i zarośli?" A wróg skieruje was w swoim kierunku wszystkimi dzwonkami i gwizdami.  PRAWDZIWY Jezus nie będzie już nowoczesny, będzie należał do przeszłości”.

 Fragment przesłania Jezusa: „Będą was zabijać… Zaufaj Mi jedynie!” Siostra Nana, 26 kwietnia 2020r.

 Jezus mówi… „Ludu mój, proszę, zważcie na to ostrzeżenie. Ponieważ blokada w waszym kraju (Ameryce) zostanie złagodzona, wiele szczepionek i leków zostanie przekazanych do testów. Będą próbować zrobić to szybko ze strachu przed rozprzestrzenianiem się tego wirusa i z tego powodu wielu ucieknie i zostanie zaszczepionych.

 „Nie, to jeszcze nie znak, jak niektórzy powiedzieli, że czas jeszcze nie nadszedł, ale ta szczepionka masowo wpłynie na wasz układ odpornościowy, zamiast go budować. Szczepionka osłabia system odpornościowy, aby uczynić was bardziej podatnym na plagi, które z kolei rozpętają na wasz naród. To nie ma nic wspólnego z waszym rządem i urzędującym Prezydentem (Trumpem), ale z tymi, którzy byli przed nim.

 „Moi ludzie, musicie pamiętać, mieli ten plan od dawna, czekali na ten czas, na właściwy czas, aby zrealizować swoje plany dla nowego porządku świata.  Głębokie Państwo i wielu sług szatana są tak sfrustrowani, ponieważ nadal stonuję wszystkie ataki, intrygi i najazdy, które wzniecają przeciwko narodom i światu, aby przyspieszyć ich panowanie, ale zapominają, że Jestem Bogiem i że Ja mam kontrolę.

 „Ja też mam ich pod kontrolą, pozwalam na czasy i pory, w których te rzeczy nadejdą, a oni pracują pod Moją niebiańską jurysdykcją nad tym, co pozwalam obudzić Mój lud i przywrócić wielu zagubionych do ich zmysłów. Dlaczego narody szaleją i dlaczego królowie ziemi przybywają i toczą beznadziejną bitwę? W końcu rzeczywiście odniosę zwycięstwo.

 „Jednakże, Mój ludu, to nie neguje faktu, że przychodzę i są to znaki, które zostały przepowiedziane, aby was przygotować. Abyście mogli wierzyć, gdy widzicie te rzeczy i nie bać się. To nie jest czas na powrót do normalności, to nie jest czas na powrót do starego sposobu myślenia i koła chomika świata.

 „Nie, umiłowani, to nie czas na powrót do Egiptu.  Wzywam was wszystkich z tej niewoli świata do Mojego Serca. Wzywam was do uświadomienia sobie tego, co jest najważniejsze w waszym życiu… Waszego zbawienia i zbawienia waszych rodzin.”

 Jezus ostrzega nas przed technologią 5G

 Fragment przesłania Jezusa Jesteśmy na krawędzi wojny z Chinami „przez Siostrę Klarę 12 sierpnia 2020r.”

 Jezus mówi… „Istnieje wiele proroctw i przepowiedni dotyczących wojny nuklearnej i wojen broni biologicznej, nie wspominając o cichej, ale zabójczej mocy systemu 5G, który jest wprowadzany w waszym kraju (Ameryce). To bardzo niebezpieczne i trzeba się przed tym bronić. Jest bezpośrednio związany z chorobą poprzez zaawansowaną technologię, która może prowadzić do natychmiastowej śmierci. Mój ludu, te wieże nie mogą być tolerowane.

 „Ale jestem tutaj, aby wam powiedzieć, że wasze modlitwy pokrzyżowały plany zniszczenia waszego społeczeństwa. To wy stoicie na drodze totalnego chaosu, chorób i zniszczenia. Proroctwa były poprawne, ale ludzie nie rozumieją, że powstrzymała ich modlitwa.

 „A modlitwa będzie ich powstrzymywać, dopóki nie słuchacie kłamstwa, że ​​wasze osobiste modlitwy nie robią nic przeciwko złu. Szatan chce, abyście w to wierzyli. Nie może wycofać siły modlitwy. Ale może wpłynąć na waszą wolę, że się modlicie”.


 (Jackie) Módlmy się więc jak nigdy dotąd, aby powstrzymać wielkie zło, które jest zaplanowane przeciwko ludzkości... Niech Was Pan błogosławi!Komentarze

Popularne posty