MODLITWA DO ŚWIĘTEGO MICHAŁA ARCHANIOŁA I DO DUCHA ŚWIĘTEGO

WIELKI KSIĄŻĘ NIEBIESKI, NAJWIĘKSZY KRÓLU KOŚCIOŁA, ŚWIĘTY MICHALE ARCHANIELE, OTO JA, CHOCIAŻ BARDZO NIEGODNY TWEGO OBLICZA, JEDNAK UFNY W TWOJĄ DOBROĆ, POWODOWANY POTĘŻNYM WPŁYWEM TWOICH MODLITW I LICZNYMI TWYMI DOBRODZIEJSTWAMI, STAJĘ PRZED TOBĄ W TOWARZYSTWIE MOJEGO ANIOŁA STRÓŻA, W OBECNOŚCI WSZYSTKICH ANIOŁÓW NIEBIESKICH. WSTAW SIĘ ZA MNĄ DO STWÓRCY, ABYM DZISIAJ, ZA TWOIM PRZYKŁADEM, NA POCZĄTKU NOWEGO DNIA, OTWIERAJĄC SIĘ NA DZIAŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO, W KAŻDEJ CHWILI DAWAŁ BOGU SIEBIE SAMEGO WYPEŁNIAJĄC Z MIŁOŚCIĄ JEGO ŚWIĘTĄ WOLĘ. NIECH RAZEM Z TOBĄ WOŁAM BEZ USTANKU: KTÓŻ JAK BÓG!


W IMIĘ BOGA + W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEGO, W IMIĘ OJCA + I SYNA I DUCHA ŚWIĘTEGO, UCIEKAJCIE ZŁE DUCHY Z TEGO MIEJSCA, NIE PATRZCIE, NIE SŁUCHAJCIE, NIE NISZCZCIE I NIE WPROWADZAJCIE ZAMIESZANIA DO NASZEJ PRACY, NASZEJ MODLITWY I NASZYCH PLANÓW, KTÓRE PODDAJEMY ZBAWCZEMU PROJEKTOWI BOGA. NASZ BÓG JEST WASZYM BOGIEM I ROZKAZUJĘ WAM: W IMIĘ JEZUSA CHRYSTUSA ODDALCIE SIĘ I NIE WRACAJCIE WIĘCEJ TUTAJ. AMEN.


PRZYJDŹ DUCHU ŚWIĘTY, DOPROWADŹ MNIE DO CAŁEJ PRAWDY ODRZUCAJĄC WSZELKI FAŁSZ I PODSTĘP. PRZYJDŹ DUCHU ŚWIĘTY, OŚWIEĆ MNIE, ABY ODKRYĆ KŁAMSTWO, SZCZEGÓLNIE KIEDY SZATAN PRZEBIERA SIĘ ZA ANIOŁA ŚWIATŁOŚCI. WIELKOŚĆ PRAWDY PRZERAŻA I DEMASKUJE LUDZI MAŁYCH. PRZYJDŹ DUCHU ŚWIĘTY. AMEN.Komentarze

Popularne posty