TO SĄ BURZLIWE CZASY... CZAS STAWIĆ CZOŁA PRAWDZIE.

 2 października 2020 r. – Słowa Jezusa przekazane przez Siostrę Klarę.

 (Jezus) „Mój ludu, to są burzliwe i niepewne czasy.  Dlatego tak gorąco modlimy się, aby zostały zrobione właściwe rzeczy dla ochrony waszego Prezydenta i dla korzystania z waszego prawa do głosowania. Łatwo byłoby wam zareagować na niepokoje w waszej okolicy, ale proszę, abyście nie dali się wciągnąć w te sfabrykowane sprzeczki, które gniewają tych, którzy nie wiedzą bardziej.

 „Powiedz młodszym... "Jesteście manipulowani przez bezwzględny rząd cieni, który chce zniszczyć wasze życie, a nawet wymazać was z planety". Powiedz im, że prawie wszystkie problemy są fabrykowane i aranżowane przez profesjonalnych aktorów kryzysowych. Zostali wynajęci, aby wprowadzić w błąd opinię publiczną, że jest jakiś problem z prawami obywatelskimi. Osoby te, rzekomo zabite przez policjantów, występowały wcześniej w innych kryzysowych rolach rządu.

 „To są operacje psychologiczne. Innymi słowy, potrafią wzniecać tłumy i wzniecać problemy. Po prostu bawią się z wami i pozwalają wam tańczyć do ich melodii. W tej chwili chodzi o pokonanie tych, którzy opowiadają się za wartościami chrześcijańskimi. Chodzi o ochronę wolności wyznania i wielu innych wolności. Byłoby wam obrzydzeniem, gdybyście zobaczyli głębię ich zepsucia.

 „Wiele z tego, co robią, ma swoje korzenie w tajnych ceremoniach poświęconych szatanowi. On jest ich przewodnikiem. To on rządzi. Baal jest tak samo żywy dzisiaj, jak 3000 lat temu, kiedy ludzie składali swoje dzieci w ofierze w ognistych kotłach. Aborcja to dzisiejsza wersja rozgrzanego do czerwoności kotła. Mój ludu, ci mroczni ludzie robią niewypowiedziane rzeczy dzieciom i rzeczywiście konsumują ich ciała podczas ceremonii kpin. Szydzą z ofiary Mojego Ciała i Mojej Krwi, którą złożyłem za was wszystkich.

 „Chcę, abyście wiedzieli, że nie macie się czego obawiać, kiedy się modlicie i przychodzicie do Mnie, aby otrzymać wzmocnienie i ochronę. Niszczę to imperium zła z powodu waszych nieustannych i żarliwych modlitw. Jednak ludzie wokół was są nadal dość naiwni i nie mają pojęcia, jak są manipulowani.

 – Chcę, żebyście im powiedzieli, żeby zbadali przeszłość Hillary Clinton, jej związek z satanizmem, torturami dzieci i jedzeniem ich ciał. Brzmi niewiarygodnie, prawda? Ale to prawda i im szybciej poinformujecie tych, którzy zostali oszukani przez kłamliwe media, którzy są ich ramieniem propagandowym i kierują się tymi bezbożnymi wpływami, tym szybciej zrozumieją, co się właściwie dzieje i jak są manipulowani i wykorzystywani do własnych celów.”

 (Clare) Panie, czy naprawdę chcesz to wszystko opowiedzieć?

 (Jezus) „Nadszedł czas, aby Mój lud się obudził i poszedł głębiej. Nie ma łatwego sposobu na wyjaśnienie, co się dzieje. Clare, Moją główną troską jest to, że ten naród został podzielony przez fantomową koncepcję, a nie przez rzeczywiste problemy. Konflikty te, rozgrywane przez aktorów kryzysowych opłacanych przez rząd cieni, sprawiły, że tak wielu uwierzyło, że te problemy są realne i że muszą ponownie powstać i walczyć o swoje prawa, a nawet użyć przemocy, aby odpłacić winowajcom. Wszystko to jest psychologiczną manipulacją, która gra na nastolatkach, którzy są rozgoryczeni z powodu życiowej frustracji. W ten sposób szatan podsyca brutalne grupy muzułmańskie.

 „Jestem Bogiem Miłości, nie Bogiem Chaosu. Mój ludu, musicie zrozumieć, że jesteście manipulowani i przyzwyczajani do wprowadzenia do okrutnego i bezwzględnego rządu. Media zalały naród kłamstwami, oszczerstwami i plotkami na temat tych wszystkich, którzy prowadzą ludzi do prawdziwej wolności.

 „Po raz kolejny, jeśli wierzycie w te rzeczy i powtarzacie je, kłamiecie, rozpowszechniacie plotki, które niszczą. Krótko mówiąc, jesteście głęboko pogrążeni w grzechu, a wasza zgodność z tym oszczerstwem otworzyła drzwi dla demonów, które mogą was trapić w waszym życiu osobistym. Oszczerstwa i plotki to poważne grzechy, które mogą doprowadzić do śmierci waszej duszy. Słuchanie tych rzeczy, zgadzanie się z nimi i przekazywanie ich szkodzi własnej duszy i duszom, które kochacie, i tym, którzy są wokół was.

 „Ale chcę z wami porozmawiać o tym, jak zachować spokój, gdy robi się gorąco. Kto zasiądzie pod parasolem Najwyższego, będzie chroniony. Módlcie się codziennie Psalmem 91 nad waszymi rodzinami.  Wiedzcie, że kiedy spędzacie ze Mną czas, dzielę się z wami Swoim Sercem, Pokojem i Ochroną. Możecie tego nie odczuwać, ale Moja Łaska przenika was w tych czasach. Jedyną rzeczą, którą odczujecie po uwielbieniu ze Mną, jest pewien spokój i pewność, że jesteście w Moich rękach i że uznaję was i kocham.

 „Chcę, abyście żyli wśród ludzi jako pokojowi giganci.  Nawet pośród chaosu pragnę, aby pokój waszego serca i twarzy promieniował i dotykał tych, którzy was otaczają. Ale musicie trzymać się z daleka od kłamstw i oszczerstw i trzymać się Prawdy. Zostaniecie zauważeni. Kiedy innych ogarnia strach, a wy zachowujecie swój pokój, zobaczą, że Ja kontroluję, a ci, którzy we Mnie odpoczywają, będą mieli ten pokój, który przewyższa wszelkie zrozumienie.

 „Idźcie teraz, Moi drodzy, i stawajcie w obronie Prawdy i tego, co słuszne. Nie angażujcie się w sytuacje wybuchowe. Nieustannie się módlcie i módlcie się szczególnie... „Jezu ufam Tobie, ratuj naszego Prezydenta i nasz naród”. Jestem z wami, aby dać wam łaskę, której potrzebujecie, aby oprzeć się pokusom, lękowi, zwątpieniu i poddaniu się innym negatywnym odczuciom. Pamiętajcie, że ten Pokój przychodzi, gdy mieszkacie ze Mną i we Mnie”.
Komentarze

Popularne posty