ZBRODNIA STULECIA, PLAGI STWORZONE PRZEZ CZŁOWIEKA I TECHNOLOGIE SZTUCZNEJ INTELIGENCJI.

 15 lipca 2022 - Słowa Jezusa przekazane przez Siostrę Klarę


 (Clare) Panie, proszę daj nam siłę, byśmy modlili się za te biedne, wyzyskiwane dusze... Amen.

 Mieszkańcy serca, tak wielu ludzi wokół nas, a także z daleka, cierpią z powodu silnych bólów głowy, gorączek i chorób. Zachowuje się jak COVID. I po prostu wiem, prawdopodobnie nadnaturalnie od Pana, że ​​jest to kolejna choroba, którą czarne kapelusze (ci źli) uwolnili, aby ludzie chorowali i umierali. I wtedy Jezus zaczął mówić. Odpowiedział natychmiast i powiedział...

 (Jezus) „Tak, to jest plaga spowodowana przez człowieka, podobna do COVID. Clare, nie musisz już być narażona na tę chorobę, raczej rozprzestrzenia się ona po miastach i całym kraju. To najbardziej zaawansowana technologia unicestwienia ludzkości. Nigdy nie byli bezczynni w swoim dążeniu do zniszczenia całej ludzkości. Za tym wszystkim stoją upadłe anioły pracujące nad przekształceniem tej planety w miejsce nienadające się do zamieszkania przez ludzi. Sztuczna inteligencja (AI) jest z nimi w zmowie. W tej chwili sztuczna inteligencja wydaje się być narzędziem, które przyniesie korzyści wszystkim dziedzinom życia, ale w odpowiednim czasie przełącznik zostanie przestawiony, co spowoduje całkowite zniszczenie wszystkich.

 Oni (upadłe anioły) rzeczywiście kładą fundamenty poprzez łatwowiernych mężczyzn i kobiety, dając im wrażenie, że ta technologia jest wspaniałą pomocą w ich celach. Więc myśliwy stał się zwierzyną łowną, ale o tym nie wie. Tak, wynalazcy wiedzą, że może to obrócić się przeciwko nim, ale nie mają pojęcia, jaki jest prawdziwy motyw technologii upadłych aniołów. Dali im go, aby własnymi rękami zniszczyli własny świat.

 A ciemni wierzą w kłamstwo, że te technologie uczynią ich bogatymi, podczas gdy w rzeczywistości są ich upadkiem. Jest to dozwolone, ponieważ demoniczni kosmici nie mogą tego zrobić sami. Byli bardzo biegli w ukrywaniu swoich motywów i zachęcaniu chciwych władzy i pieniędzy, aby położyli dla nich te fundamenty, nie znając tak naprawdę motywów, które za nimi stoją. Kładą podwaliny pod własne zniszczenie.

 To, co wyrządza się ubogim na świecie, jest najbardziej niesprawiedliwym i okrutnym wymysłem niegodziwych ludzi… Okraść biednych, wypędzić ich i zniszczyć wojną, chorobami i głodem. Och, módlcie się za tych małych, którzy żyją w niewiarygodnej nędzy bez dachu nad głową i bez środków na utrzymanie się. Proszę, postawcie się na ich miejscu i módlcie się.

 – Clare, przez kilka dni byłaś w takim miejscu, gdzie nie miałaś nic do jedzenia poza mąką i wodą, z trójką dzieci i mężem u podnóża góry. Ale wyobraź sobie, że nigdy więcej nie wyjdziesz z tej sytuacji. Dziękuj Mi za każdy kawałek jedzenia, który możesz mieć, bo tak wielu ludzi umiera z głodu, chorób, wojny i całkowitego wyginięcia. Nigdy nie możesz wystarczająco się modlić o to, co się dzieje, więc staraj się modlić o pomoc”.

 (Clare) O Panie, proszę przynieś żywność i lekarstwa tym, którzy są w wielkiej potrzebie. To jest modlitwa, którą dał mi, Mieszkańcom Serc, módlcie się za biednych na całym świecie, za tych, którzy stracili swoje domy, pracę i możliwość utrzymania swoich rodzin. Nawet dostarczana im żywność jest pełna szkodliwych zanieczyszczeń. Ten świat jest w strasznym stanie. Panie, a co z Donaldem, z prezydentem Trumpem?

 (Jezus) „On robi wszystko, co w jego mocy, mając niewielką moc, jaką posiada. Jest mocno skupiony na łapaniu złoczyńców i upewnianiu się, że są ścigani, ale jego wpływ nie sięga tak daleko, jak indoktrynacja młodych ludzi. Potrzeba kampanii, aby uświadomić sobie, kto co robi i dlaczego. Wszystko to kosztuje… ale tylko dzięki ogromnemu wspólnemu wysiłkowi można odwrócić bieg wydarzeń, ponieważ siły ciemności przygotowały dzieci w wieku szkolnym do wykonywania swoich poleceń.

 Wiem, że wydaje się to nie do pomyślenia, ale właśnie to zrobili i tylko Moja Łaskawość może odkryć prawdziwe motywy powołania i rekrutacji tych dzieci. Zostali oszukani i obiecali chwałę, jeśli będą współpracować i dadzą z siebie wszystko.

 Mój ludu, to jest największa zbrodnia tego stulecia, aby wybrać tych ludzi do władzy lub pozwolić im ukraść wybory, ale ludzie nie słuchali Mnie, kiedy wielokrotnie ostrzegałem ich o powadze sytuacji w rzeczywistości.

 Potrzebne są modlitwy. Wasze modlitwy wraz z wszelkimi ofiarami, jakie możecie złożyć, odwrócą głowę Mojego Ojca, aby sprowadzić to wszystko w dół. Kocham was wszystkich tak czule, pracujcie dalej, módlcie się, jestem z wami”.
Komentarze

Popularne posty