JEZUS MÓWI O... FIRMY FARMACEUTYCZNE, CHOROBY, KONTROLA UMYSŁU I ABORCJE.

 Jezus zaczął… „Moja umiłowana Oblubienico, niektórzy z was cierpią właśnie z powodu tego, co uczyniliście z darem, który wam wysłałem. Proszę, przyjdźcie do Mnie i pozwólcie Mi was potrzymać i pocieszyć. Wybaczyłem wam. Teraz proszę o modlitwę za tych, którzy rozważają aborcję. Opisz swoje doświadczenie w liście. Następnie wydrukuj go kilka razy i zostaw na przystankach autobusowych, w pralniach i na poczcie. Zostaw to wszędzie i módl się, aby serce zostało poruszone, przez nie usunięcie dziecka.

 Podziel się z nimi tym, przez co przeszłaś i jak się potem czułaś. Pomóż im podejmować lepsze decyzje, wykazując zrozumienie ich lęków. Ale przekonaj ich, że życie jest darem od Boga, a On zapewni wszystko, czego potrzebują, aby dalej żyć i rozwijać się razem z ich maleństwem.

 Aborcje są niebezpieczne. Clare prawie dostała zatrzymania akcji serca podczas aborcji. Nie wiecie, co wstrzykują do waszego systemu, ale wystarczy wiedzieć, że przy każdej okazji oszukują publiczność. Mówią wam, że to zastrzyk na to czy tamto, ale w rzeczywistości jest to elektroniczne urządzenie, które programuje wasz mózg tak, żeby o Mnie zapomniał i żebyście nie mieli ze Mną nic wspólnego.

 Nie tylko to, ale szczepionki zaprojektowane, aby pomóc wam, są pełne chorób, które odbiją się na waszym życiu wraz z wiekiem. Nie pozwólcie im zaszczepić siebie ani swojego dziecka. Niektórzy umierają po tych szczepieniach. Nie można ufać wszystkim lekarzom, zostali przygotowani i przeszkoleni do współpracy z planami rządowymi. Jeden strzał może sprawić, że będziecie bezdzietni do końca życia.

 Ale co ważniejsze… wasza moralność była tak pokręcona od urodzenia, że ​​dosłownie nie znacie różnicy między dobrem a złem. Szkoły zaprogramowały was, abyście wierzyli, że to, co jest złe w Moich oczach, jest dobre i słuszne. A to, co jest przede Mną dobre, jest poniżające i złe. Jak pokręcone są te czasy, Moje dzieci.

 Ale mówię do was w waszych sercach, a Moje Baranki znają Mój Głos. Nie pójdą za głosem uwodziciela. Jedyne, o co was proszę, to nie wyłączajcie głosu w waszym sumieniu na kompromisy z jakiegokolwiek powodu. Powód za powodem zostanie wam zaproponowany, aby zrobić wyjątek od reguły.

 Okropną rzeczą, jaką zło uczyniło teraz, jest wydłużenie czasu, w którym dziecko może zostać zabite podczas ciąży. Oznacza to, że wróg ma teraz pełne dziewięć miesięcy, aby wywołać głęboką depresję, a następnie wysłać innych, aby wyperswadowali duszy zatrzymanie dziecka. Ile razy miałyście zły tydzień, który przekonałby was, że aborcja jest najlepszym wyborem?

 Słuchajcie, wróg kupił sobie czas, żeby nad wami popracować i zrobi wszystko, co w jego mocy, by przekonać was do zabicia tego dziecka.

 – Błagam was teraz. Nie akceptujcie jego sugestii. Ani przez chwilę nie myślcie, że robiąc to wyświadczycie swojemu życiu przysługę. Niszczycie tę samą osobę, która przyniosłaby wam najwięcej radości teraz i w nadchodzących latach.

 Otwieracie wasze ciało dla skorumpowanego rządu, który współpracuje z chciwymi i złymi firmami farmaceutycznymi. Nie macie pojęcia, co jest w tych strzykawkach. Jednak wiele chorób, które są obecnie szerzące się i szeroko rozpowszechnione, zostały opracowane w tych samych laboratoriach 40 lat temu, wiedząc doskonale, jakie niszczycielskie skutki będą miały dla populacji w najbliższej przyszłości.  Wliczając w to obliczenie ich zysku, aż do dolara, jaki zarobiliby na leczenie tych chorób.

 Jesteście Moimi dziećmi. Piękne i wartościowe pod każdym względem. Stworzeni na Moje podobieństwo.

 Błagam, nie niszczcie życia! Raczej chrońcie. Módlcie się za biedne, zwiedzione dusze, które myślą, że zabicie ich dziecka jest jedynym rozwiązaniem i złóżcie im swoje świadectwo".
Komentarze

Popularne posty