Wizja z rakietami atomowymi. "Módlcie się o Miłosierdzie!" Przekaz z dnia 06.06.2020 roku.

Otrzymałam dzisiaj wiadomość z Kanady, a Najświętsza Matka Boża, Nasza cudowna Maria, przypomniała mi, co mi kiedyś pokazała.
Otóż zostałam uniesiona Przez Anioła Pana i znalazłam się w miejscu, jakby w powietrzu. I tam była Najświętsza Maria, Mama Pana Naszego Jezusa Chrystusa i była z dwoma Aniołami. I pokazała mi rakiety Atomowe przygotowane do startu i paliły się już czerwone swiatła. I Alarm wył przeraźliwie.
I zrozumiałam co to jest i zapytałam się ze łzami w oczach, czy można to wyłączyć, cofnąć czas, cokolwiek zrobić, aby do tego nie doszło?
I spojrzałam się na Aniołów, a oni mieli opuszczone głowy a po chwili spojrzeli się na mnie, i patrząc bardzo smutnym wzrokiem powiedzieli, że nie. Spojrzałam się błagalnym wzrokiem na Najświętszą Marię, a Ona płakała, łzy płynęły jej po twarzy. 
Módlcie się codziennie o Boże Miłosierdzie. I nie przestawajcie jak ja od lat nie przestaje modlić się i wołać o Miłosierdzie.
Nie raz, nie dawa, ale przez cały dzień, nawet jeśli wykonujecie czynności codzienne. Niech wasze myśli będą przy Jezusie, Bogu Żywym, Duchu Świętym i Najświętszej Matce Bożej, Marii.
Bo gdy będziemy wołać szturmem do Nieba o Miłosierdzie, Bóg wysłucha, gdy będzie to Jego Wola.

Komentarze

Prośba do wszystkich. Proszę Was o modlitwę za Katarzynę i pozostałych proroków począwszy od dziś (sobota) do końca przyszłego tygodnia tj niedzieli. Żeby ta modlitwa była nieustająca. Oni potrzebują naszych modlitw bardziej niż nam się wydaje.
Bóg zapłać.
KarolinkaM pisze…
Cóż, pewnych rzeczy się nie da już zatrzymać:(
Ela z WKC pisze…
Mozna jednak złagodzić, tak mówi Jezus i Maryja, modlitwami, postem i wyrzeczeniami. Stale modlę się w tych i innych intencjach ale gorzej u mnie z postami. Cos tam jednak staram się ofiarować. Nie tracę nadziei.

Popularne posty