Ostrzeżenie. Będzie straszny głód panował na całej Ziemi.

Droga Doroto, chcę abyś ostrzegła wszystkich. 
Niech każdy uszczelni drzwi i okna. 
I niech będą pozamykane.
Już ostrzegałam od prawie 2 lat temu ludzi, aby robili zapasy żywności. Wody do picia, świec i kuchenki gazowe, bo nie będzie prądu. Lekarstwa, jod i syropy od kaszlu. Maski i tak dalej.
Albo kto ma piec opał drzewa, węgla.
Wielu się śmiało wtedy, ale to naprawdę trzeba zrobić. 
I jeszcze ciemne folie i taśmy klejące, aby zakleić folią okna i obkleić taśmą. By były dobrze uszczelnione.
A co do kuchenek gazowych może być kuchenka turystyczna na butle gazowe, chodzi o to, aby móc na czym ugotować.
Ciepłe ubrania, a nawet bardzo ciepłe, bo będzie bardzo zimno.
I będzie straszny głód panował na całej Ziemi. 
Bóg ześle taki głód, jakiego nie było od tysiącleci. .

Komentarze

KarolinkaM pisze…
Mam trochę leków, taśmę, kuchenkę turystyczną i trochę zapasu gazu (liczyłam na ile mi starczy i kilka tygodni powinno być ok) . W orędziach na stronie Domów Modlitwy JP2 była też mowa o tabletkach do oczyszczania wody.
Świece mam zamiar kupić (mam jedna ,z chrztu córeczki) i razem z różańcem i medalikiem szkaplerznym iść poświęcić do Przeora zakonu Karmelitanskiego.
Z tymi oknami to przecież nie będziemy teraz oklejac folia okien Chyba, te 3 dni ciemności jeszcze tak szybko nie nadejdą raczej ,musi sie jeszcze cos wydarzyc ? Tak mysle ,bo schizma w Kościele przed nami...a folię muszę kupić.
KarolinkaM pisze…
No czytałam i właśnie ciężko z tą chronologia ,bo Apokalipsa nawet nie jest przecież napisana po kolei. A Pieczęcie to nie wiem czy tak druga już jest 🤔 pierwsza będzie Apostazja, druga wojna A trzecia głod, tak myślę. A z tego postu Katarzyny wynikają przygotowania do trzech dni ciemności(zabezpieczenie okien , świece itd) A to chyba będzie przy ostatniej pieczeci dopiero? Czy ja cos źle rozumiem?

Popularne posty