LICZBA 666 I CZAS TRZECH BESTII W OBJAWIENIU.

 Pytanie: Co mówi Apokalipsa Jana, rozdział 13, wersety 15-18… „I miał moc ożywić obraz bestii, aby obraz bestii zarówno przemówił, jak i sprawił, że tak wielu, którzy nie chcieli czcić obrazu bestii powinni zostać zabici. I sprawia, że ​​wszyscy, mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupować ani sprzedawać, kto nie ma znamienia lub imię bestii lub liczbę jej imienia. Oto mądrość. Kto ma rozum, niech obliczy liczbę bestii, bo to liczba człowieka, a jego liczba to 666".

  Więc zapisz to w Moim Imieniu, już wiem, o co się martwisz!

  Twoje „wydłużone oczy” nie są wystarczająco długie, aby zobaczyć rzeczy, które są daleko. W przypadku obiektów znajdujących się w średniej odległości widać tylko jednostronną korę. I nie widzisz nic z tych bardzo bliskich, ponieważ są zbyt blisko ciebie i dlatego oferują zbyt małe zainteresowanie.

  Te wersety z Objawienia możesz łatwo uchwycić rękami, a mimo to nie możesz ich pojąć!  – Tak, im coś jest łatwiejsze, tym bardziej głupio się do tego zabierasz!  – Więc następnym razem poproś o to, co wydaje ci się najłatwiejsze!  Zaprawdę, dzięki temu z pewnością staniesz się bardziej pokorny niż te cztery aktualne i najprostsze wersety!  – A teraz uwaga:

  Po pierwsze, w tym rozdziale mowa jest o trzech bestiach: po pierwsze, głównym smoku, po drugie, bestii wychodzącej z morza, która ma siedem głów z dziesięcioma rogami, i po trzecie, bestii podobnej do baranka, mającej na głowie dwa rogi.

  Kto jest głównym smokiem, na pewno już wiesz, ponieważ już dość często mówiłem o Moim arcywrogu w ciągu „dwunastu godzin”.

  Ale jeśli chcesz rozpoznać drugą bestię, skieruj swój wzrok na pobliską miłość własną, a znajdziesz w niej potwierdzenie wszystkich cech!  – Powstaje z „morza” wszelkich zachłannych pragnień, ma „siedem głów”, co oznacza, że ​​dla każdego przykazania miłości braterskiej ma swoją własną głowę z „dziesięcioma rogami”, którymi przekracza wszystkie 10 przykazań (z  Mojżesza).  – „Zraniona głowa” to kradzież, która wszędzie jest karalna. Ale czy to w jakikolwiek sposób szkodzi bestii? O nie, bo ta zraniona głowa jest leczona przez wszystkie polityczne prawa państwowe i handlowe. W ten sposób cały świat żyje i postępuje zgodnie z tymi prawami – i w ten sposób baranek i jego przykazania są codziennie wyśmiewane.

  Trzecia bestia wychodzi z ziemi, wygląda jak „baranek”, ale ma też „2 rogi”.  - Co to jest?  – Mówię ci, ten jest ci najbliższy!  – To ogólny przemysł, który wspiera bestię wodną, ​​a w końcu nawet ją czci, która swoimi dwoma rogami bezpośrednio przeciwstawia się dwóm głównym przykazaniom miłości!  – Wystarczy spojrzeć na Amerykę, Anglię itd., żeby zobaczyć, że tak jest!

  Jak bardzo takim przemysłem jest ta trzecia bestia, pokazują choćby okrutne maltretowania dzieci w amerykańskich i angielskich fabrykach, gdzie dzieci często muszą pracować od 5 rano do 9 wieczorem, ciągle stojąc i pół nago, i to wszystko już po ukończeniu 8 lat. Niczego ich nie uczy – z wyjątkiem przepisów dotyczących niewolnictwa przemysłowego!

 Gdybyś mógł zobaczyć naturę przemysłu ze Mną i przeze Mnie, powiedziałbyś… „Ojcze, to jest sam smok!”

 Czy ta trzecia bestia nie wykorzystuje całej mocy drugiej bestii, której rana na głowy została uleczona? I czy to nie powoduje, że cały świat, a przynajmniej jego najwięksi mieszkańcy, całkowicie oddają cześć drugiej zranionej bestii. Czyż to nie jest mowa uwielbianych królów, książąt i innych (przemysłowych) założycieli i wynalazców na całym świecie!? Czyż na całym świecie nie stawia się im pomników? Czyż nie czyni największych znaków i spuszcza ogień z nieba, tj. czy nie uczy całkiem rozsądnie przed niewidomymi, jakby taka pilność była prawdziwą istotą wszelkiej religii i kultu najbardziej godnego Boga, gdzie nawet najlepszy kult nie istnieje?!  – Jakże to pochwycenie ognia z nieba, któremu ludzie dają wiarę, że mogę być czczony także przez obrzydliwości! (Ale to potrwa jeszcze tylko krótką chwilę!)

 Oto uwiedzenie ludzi na ziemi! Obraz bestii z raną miecza wszelkiej sprawiedliwości politycznej jest teraz w pełni żywy! Ludzie zostali zmuszeni do wzniesienia tego obrazu swoją krwią! A teraz pyszni się, mówi i rozkazuje, zabija i jest czczona przez wszystkie robaki i ropuchy, których zwie się zatem „uczonymi” i „dziennikarzami”, oraz przez szereg błękitników, którzy muszą mieć wszystkiego po trochu, aby przez to, bez pracy, żeby coś zarobić.

 Ale w chwili, gdy ktoś nie odważy się oddać czci tej bestii – wkrótce zrozumie, jaka godzina nadeszła dla niego na świecie!

 Ale to jest „duch” (lub „życie”) na obraz bestii, że miłość własna i chciwość osiągnęły najwyższy szczyt we wszystkich wielkich światach, to jest pełną liczbę 666, miłość własna równa się 600, ten skradziony ogień z nieba równa się 60 (tj. boskie przykazanie jest użyte dziesięciokrotnie dla samolubstwa!), a dobroczynność ostatecznie równa się tylko 6 (tj. obowiązuje najdoskonalsze niewolnictwo)!  – Zamiast dawać sto za 1, żądasz stu za 1!

 Teraz zobacz i zrozum określenie „prawej ręki” i „czoła”, zarówno u dużych, jak i małych, bogatych i biednych, wolnych i niewolników! Czy to nie pragnienie władzy, czy to poprzez władzę, czy zdrowy rozsądek!?  – Powiedz mi, czy ktoś może coś zrobić bez tego rysunku!? Co człowiek znaczy dla człowieka bez tego znaku? – Zaprawdę, powiadam wam, jeśli ktoś z was ma córki, czy da je „niepodpisanemu”, czy też poproszą o „niepodpisanego”? Czy ktokolwiek, jeśli nie ma znaku lub nie otrzymał urzędu od bestii, może jeszcze znaleźć jakieś światowe szczęście!?

 Wy sami jesteście „naznaczeni” – z wyjątkiem Mojego sługi, którego do tej pory skrupulatnie trzymałem nienaznaczony. Ale mówię ci, gdybym pozwolił mu zażądać jednej z twoich córek, spojrzałbyś na niego z dziwną troską i powiedział mu życzliwie, żeby tego nie robił, bo to nie zadziała, bo jest „nienaznaczony”!

 Jednakże, jeśli zrobiłbyś to nawet z kimś, kogo uczyniłem, aby był dla ciebie światłem w nocy, co byś zrobił, gdyby inny „nienaznaczony” ośmielił się zażądać tego samego od ciebie? – Mówię ci… Wolałbyś raczej pogrzebać swoje córki żywcem – dobrze zrozumiane!

 Wierzę, że to „oznaczenie” powinno być teraz dla ciebie całkiem jasne! Kto mógłby kupować i sprzedawać bez tego znaku?

 Ale „42 miesiące” wkrótce się skończą, ponieważ przykazania miłości braterskiej są teraz ponad 5 razy siedmiokrotnie stosowane do miłości własnej. Ale mówię ci, spróbuj zniszczyć to „znamię” ogniem Mojej miłości, wtedy osiągniesz prawdziwe, wewnętrzne życie!

 Ale właśnie z tego powodu jest obecnie tak trudno osiągnąć życie wewnętrzne ze Mnie i we Mnie, ponieważ „znak” wypala wszystkich na świat. Dlatego pozwólcie, że wypalę was z powrotem ze świata bestii przez Moją miłość, a w ten sposób odnajdziecie życie teraz i na wieki!

 To mówi Święty, Wielki, Pierwszy i Ostatni. Amen, Amen, Amen!
Komentarze

Popularne posty