21.XI.2022| OFIAROWANIE NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

  Matko Boża! Dziękuję Ci za to, że to dzięki Tobie przyszedł na świat nasz Zbawiciel, to dzięki Tobie Dobro wygrało ze złem, to dzięki Tobie mamy nadzieję na lepsze jutro. Dziękuję Ci za to, że zawsze jesteś przy nas i nigdy nas nie opuszczasz. 

  Dziś, w dniu, w którym wspominamy Twoje ofiarowanie w świątyni, tak bardzo pragnę jeszcze bardziej przylgnąć do Ciebie, jeszcze bardziej czerpać z Ciebie wzór. Ty całe swoje życie oddałaś Panu, od zawsze żyłaś swoją wiarą. To właśnie dlatego zostałaś wybrana, to właśnie dlatego jesteś Najlepszą Matką dla nas wszystkich. 

  Matko Boża! Ty uczysz nas wszystkiego co dobre, Ty cała jesteś Miłością i Czułością, w swym sercu masz tyle miłosierdzia dla każdego z nas i zawsze wybaczasz. Ty wszystko możesz i zawsze zwyciężasz. Bardzo Cię kocham i bardzo pragnę Twojej matczynej opieki. 

  Najlepsza Matko! Miej miłosierdzie dla mnie i dla całej ludzkości - Ty wiesz, że tak bardzo grzeszymy. Wybacz, że codziennie zadajemy rany Twojemu Umiłowanemu Synowi, zadajemy ból Twojemu matczynemu sercu. W tym wyjątkowym dniu, przyjmij proszę wszystkie moje życiowe trudy, wszystkie moje smutki, lęki, troski i cały życiowy stres w intencji wszystkich tych, którzy odwrócili się od Pana Boga, którzy odwrócili się od Ciebie, którzy świadomie wybierają największe zło. Proszę, odmień serca wszystkich największych grzeszników, odmień serca wszystkich ludzi na tej ziemi, byśmy w końcu przejrzeli i już zawsze wybierali Dobro. Módl się za nami z Nieba. Amen.
Komentarze

Popularne posty