MOMENT PRZEŁOMU | PRZESŁANIE OD OJCA | 24.10.2022

 Moje Umiłowane Dzieci,

 Od wielu sezonów Moje Serce woła do ciebie – przyjdź połóż swoje brzemiona u Moich stóp. Troski świata i ciężar grzechu, nieprzebaczenia i zwątpienia zostaw u Moich stóp. Zostaw przeszłość, rozczarowania, straty i smutek. Zostawcie ciężar waszych niepowodzeń i wstyd waszej niewierności, dumę, która pochłonęła myśli waszego umysłu i zatwardziła czułość, która powinna znajdować się w waszych sercach. Niech słowa oskarżenia, które was zaatakowały, i potępienie, które zostało skierowane przeciwko wam, spadną do Moich stóp. Niech zmartwienia, które zalewają wasz umysł i lęki, które ściskają wasze serca, utopią się w obietnicach zawartych w Moim Słowie. Niech każdy grzech, który tak łatwo was trapi, upadnie na ziemię, kiedy Mnie tu spotykacie – nie u stóp Krzyża, ale u stóp Tronu. Czekam. Zostawcie wszystko tutaj – u Moich stóp.

 Czekałem na ciebie. Tęskniłem za czymś więcej, niż wielu z was było dotychczas gotowych dać. Ale dzisiaj jest dzień Przemiany. Dziś, jeśli usłyszysz Mój Głos i odwrócisz się, Ja usłyszę twój głos i odpowiem. Dam wszystko, co obiecałem. Dziatki, powiedziałem wam, że upodobało się waszemu Ojcu dać wam Królestwo. I to jest prawda wypowiedziana przez Tego, Którego nazywają Drogą, Prawdą i Życiem.

 Zgubiłeś drogę? Czy zapomniałeś, jak Mnie znaleźć? Jestem Drogą do znalezienia Mnie. Jestem Drogą, którą przychodzisz. Jestem Drogą, którą musisz iść, aby dotrzeć do upragnionego celu. Jestem Drogą, aby się tam dostać. I dlatego nazywam się Drogą. Jestem Drogą do radości, pokoju, nadziei, prawości i życia wiecznego.

 Czy jesteś zadowolony ze swojego życia? Czy wydaje ci się to małe i nieistotne? Czy wydaje się, że w jakiś sposób jej brakuje? Czy żyjesz na swój sposób, czy na Moją Drogę? Ponieważ Ja Jestem Drogą i Życiem, twoja droga będzie zawsze płytka, jeśli naprawdę nie oddasz się Drodze i nie pozwolisz Mi być Wszystkim we wszystkim w twoim życiu.

 W przeciwnym razie, jeśli będziesz nadal żyć tak, jak jesteś teraz, nigdy nie poznasz Pełni życia.

 Nie proszę o poddanie się, bo poddanie się oznacza porażkę. Poddanie oznacza podbój przez obcą istotę lub wroga. Nie przychodzę, aby się poddać. Poddanie niesie ze sobą tęsknotę za tym, co kiedyś było; życie cielesne, życie samolubnych pragnień i cielesnych marzeń. To, co napełniło serca cielesnego człowieka, nie znika po prostu, gdy ktoś się podda. Przypominałoby to kobietę zaręczoną z kimś, kogo nigdy nie znała – zaaranżowane małżeństwo – pozbawione miłości. Nie tego chcę dla tych ukochanych, do których dzwonię. Poddanie się to otwarte drzwi do przeszłości, w której serce, myśli i tęsknoty mogą nadal wzbierać.

 To, czego pragnę, jest znacznie większe niż zwykłe poddanie się.

 Zamiast po prostu poddawać się – poddawać – Moim pragnieniem jest, abyś Mnie chciała… tak jak Ja pragnę ciebie.

 Tylko wtedy twoje poddanie będzie czyste.

 Tylko w ten sposób twoje serce zostanie uzdrowione, twoje zadowolenie i pokój będą przepełnione. Tylko wtedy radość we Mnie będzie pełna. Tylko wtedy społeczność, którą pragnę mieć z tobą, wypełni się bogactwem tego, kim i czym cię stworzyłem od samego początku i wyleje się z każdej części ciebie – z każdego włókna twojej istoty – i tylko wtedy gdy wszystko, do czego cię wysłałem, do zobaczenia i powiedzenia, do poznania i do zrobienia, przyniesie tę wielką satysfakcję, której pragniesz. Nasza intymność będzie głęboka i czysta. Będzie dzwonić przez korytarze Wieczności, kiedy wypowiadacie Miłość, do której zostaliście powołani i dla której zostaliście stworzeni.

 Zawsze jest więcej, Umiłowani. Zawsze mam więcej. Moja Miłość jest Pożerającym Ogniem, a Moim pragnieniem jest pochłonąć was Moją Miłością na zawsze.

 Niech więc ten dzień będzie Momentem Przełomu. Mówiłem wam wcześniej: wszystko jest problemem serca. Czy teraz to widzicie? Moje Serce i twoje. Czy teraz to widzisz?

 W nadchodzących dniach czekają nas wielkie wyczyny. Wszystko, czego będziesz potrzebować, zostanie dostarczone w momencie, gdy będziesz tego potrzebować. Zaufaj Mi. Uwierz Mi. Wlej swoją wiarę we Mnie, w Moje Słowa, w Moje Obietnice. Wlej swoją wiarę w Życie, które mam tutaj w Moich rękach dla ciebie. Przetrwaj próby. Możesz, jeśli wlejesz się we Mnie w tej intymności, o której mówiłem. Jeśli to zrobisz, przejdziesz przez Ogień przed siebie i nie zostaniesz spalona - przekroczysz rzeki, oceany i morza i nie utoniesz w strachu ani porażce. Podtrzymam cie Moją Prawicą Wszechmocną, Sprawiedliwą.

 Przyjdź więc do Mnie, jeśli te rzeczy, o których teraz mówiłem, przemawiają do tęsknoty w twoim sercu.

 Czekam, Moje ukochane Dzieci. Czekam.

 Podpisany,

 Kochanek Twojej Duszy

 Wszechmogący Bóg

 Amen.


 Opublikowano przez Vicky Adkins

 https://youtu.be/FvWlvKar0ew




Komentarze

Popularne posty