APEL ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA O NADZWYCZAJNĄ MODLITWĘ RÓŻAŃCOWĄ W OBRONIE GRANIC POLSKI.

Każdy różaniec, to nowe „przęsło” obronne w murze granicznym!!!


11 X 2022r. Słowo Boże dla AMM od Apokalipsy

+++ W Imię Ojca Syna i Ducha Świętego. Amen. Amen. Amen. Błogosławię ciebie Alicjo MM od Apokalipsy, Ja Bóg Ojciec Wszechmogący i wg Mojej woli i potęgi, posyłam Anioła Stróża Polski AVE i polecam. Przyjmij, które da św. Michał Archanioł, wódz wojska anielskiego na rozkaz Królowej Archaniołów i Aniołów. Zapisz potwierdzenie:Księga Tobiasza 8, werset 2. Ten zapis dotyczy śmierci przez wojnę rozpętaną przez Antychrysta, by was Polacy wybrani na Nowe Jeruzalem zniszczyć, bo wy ślepi jesteście i wasi przywódcy zarówno rządzący jak i duchowni.

Temat: Ślepota Tobiasza. Fragment 8 brzmi: Moi sąsiedzi mówili drwiąc ze mnie << Jeszcze się nie boi. Już bowiem z powodu takiego samego czynu, poszukiwano go, aby zabić, tak , że musiał uciekać i oto znowu grzebie umarłych >>.

Anioł dyktuje podczas wspólnej modlitwy Różańca Świętego tzw. Koronki z wstawkami do Ducha Świętego, tajemnic światła z wezwaniem całego Dworu Niebieskiego, Niepokalanej Hetmanki Narodu Polskiego, św. JPII; tajemnic bolesnych z M. A . i Janiną B. w tajemnicach chwalebnych i Koronki do Boga Ojca Wszechmogącego.

Przyszedłem, Ja św. Michał Archanioł, by uczyć was Polacy współpracować z łaska Bożą w budowie muru obronnego na waszych granicach.

Wizja 1. Tak jak zobaczyłaś zawierzona Mi, AMM od Apokalipsy: Jeden różaniec, to każde przęsło „wypełnione” modlitwą. Tworzy zaporę tzw. białą pętlę obronną, ale należy zwielokrotnić wasze sercem dane święte różańce, które oplatają granicę. Natomiast te drabiny, które widziałaś, to jest ścieżka do nieba dla matek i dzieci do Nowej Ziemi i Nowego Raju, które aniołowie już przygotowali, gdy Antychryst będzie szalał, by unicestwić katolików przez prześladowanie.

Wizja 2. Święty Michał Archanioł stanął na granicy wschodniej z okrągłą tarczą i mieczem w ręku, wzywając aniołów i razem z Królowa Jadwigą, budząc wojsko uśpione w górach. Jest to pilny apel, który należy opublikować na str. DM św. JP, by ratować Królestwo Dwóch Serc Jezusa i Maryi – Polskę - Nowe Jeruzalem. Nie mniej oczyszczenie trwa i to co było powiedziane w orędziach wypełnia się. „Któż Jak Bóg”, „Któż Jak Maryja”, powtarzać nieustannie.

Msze Święte zamawiać na obronę Polski „ Małej Trzódki" - Apostołów tych Czasów Końcowych. Przystąpić do dystrybucji obrazów „Regina di Polonia” i „chust ochronnych”, bo czas wojennej pożogi i zamętu już trwa.

Pozdrawiam was Rycerzy Jezusa Króla Polski I Królowej Polski. Zawierzcie się też Mnie, św.Michałowi Archaniołowi, bo jestem wodzem hufców anielskich i was przyjmuję w obronę. Amen. Amen. Amen.

Dnia 11.X. 2022r. W przedstawionych wizjach Anioł przyszedł ubrany na biało z pasem białym dość szerokim w tali. Na modlitwie przyszło potwierdzenie, że to był Anioł Polski AVE. „Miał kadzidło i biały dym szedł do góry”.

To jest znak, że nasze modlitwy zostały przyjęte, jak woń kadzidła. Tak będą przyjęte wszystkie modlitwy różańcowe dane sercem w obronie Ojczyzny. I niech się tak stanie. Amen. Amen. Amen.

AMM w posłudze dla wszystkich złączonych w DM św. JPII.


domymodlitwyjp2.pl
Komentarze

Popularne posty